Didžiausi ir žinomiausi elektromobilių gamintojai

Visame pasaulyje yra daug elektrinių transporto priemonių (EV) gamintojų, o geriausi gali skirtis priklausomai nuo konkrečių kriterijų. Kai kurie didžiausi ir žinomiausi elektromobilių gamintojai:

1.Tesla

Tesla yra JAV įsikūrusi įmonė, plačiai pripažinta kaip EV rinkos lyderė. Bendrovė gamina daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Model S“, „Model 3“, „Model X“ ir „Model Y“.

2. Toyota

„Toyota“ yra Japonijos automobilių gamintoja, žinoma dėl savo hibridinių ir kuro elementų elektrinių transporto priemonių. Bendrovės pasiūlymai apima „Prius“ hibridą ir „Mirai“ kuro elementų EV.

3. Nissan

„Nissan“ yra dar vienas Japonijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant LEAF EV ir furgoną e-NV200.

4. Chevrolet

„General Motors“ (GM) padalinys „Chevrolet“ siūlo daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Bolt EV“ ir „Volt“ įkraunamą hibridą.

5. Renault

„Renault“ yra prancūzų automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Zoe EV“ ir „Twizy EV“.

6. BYD

BYD yra Kinijos įmonė, gaminanti įvairias elektrines transporto priemones, įskaitant lengvuosius automobilius, autobusus ir sunkvežimius.

7. BMW

 BMW yra Vokietijos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant i3 EV ir iX3 visureigius.

8. Hyundai

„Hyundai“ yra Pietų Korėjos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant „Kona EV“ ir „Ioniq EV“.

9. Kia

Kia yra dar vienas Pietų Korėjos automobilių gamintojas, gaminantis daugybę elektrinių transporto priemonių, įskaitant Soul EV ir Niro EV.

10. Volkswagen

„Volkswagen“ yra Vokietijos automobilių gamintojas, plečiantis savo veiklą elektromobilių rinkoje, siūlydamas daugybę elektromobilių, įskaitant ID.3 hečbeką ir ID.4 visureigį.

Mūsų partneriai: