Vidutinės butų kainos Vilniuje pagal mikrorajoną

Vidutinės butų kainos Vilniuje pagal NT skelbimų statistiką. Kainos pateiktos pagal mikrorajoną ir butų statybos metus: nauja statyba – nuo 2000 metų, sena statyba – iki 2000 metų. Kainos pateiktos eurais už kvadratinį metrą.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Antakalnis (sena statyba)16991973259927372889
Antakalnis (nauja statyba)22832625347340483966
Baltupiai (sena statyba)13891534200819742320
Baltupiai (nauja statyba)18432299298933143531
Burbiškės (nauja statyba)20172296294334973204
Fabijoniškės (sena statyba)12361532194620972151
Fabijoniškės (nauja statyba)16601795241925292499
Jeruzalė (sena statyba)14261637220623322504
Jeruzalė (nauja statyba)16842002198326232767
Justiniškės (sena statyba)12371474186920762032
Justiniškės (nauja statyba)15281862229525932660
Karoliniškės (sena statyba)12891474187420322102
Karoliniškės (nauja statyba)17102246243427613350
Lazdynai (sena statyba)12611552175620072010
Lazdynai (nauja statyba)20562192237228553186
Lazdynėliai (sena statyba)12011442189820612235
Lazdynėliai (nauja statyba)17282135298231713079
Markučiai (sena statyba)15771163211419062425
Markučiai (nauja statyba)21412672368436574130
Naujamiestis (sena statyba)19252580283730193366
Naujamiestis (nauja statyba)28323226475441674509
Naujininkai (sena statyba)10821554162618792018
Naujininkai (nauja statyba)17552141245234843213
Pašilaičiai (sena statyba)12361534179520332067
Pašilaičiai (nauja statyba)15121821236825532631
Pilaitė (sena statyba)12351301205419561998
Pilaitė (nauja statyba)16331944267228532970
Santariškės (sena statyba)15371843158517432460
Santariškės (nauja statyba)19122002261528513062
Senamiestis (sena statyba)26543099370540654278
Senamiestis (nauja statyba)34194339534355896307
Šeškinė (sena statyba)13501492199020492209
Šeškinė (nauja statyba)20332172305428003179
Šiaurės miestelis (sena statyba)18351876236925882669
Šiaurės miestelis (nauja statyba)20562378306731743294
Šnipiškės (sena statyba)13831911236024442628
Šnipiškės (nauja statyba)25612923408642694516
Užupis (sena statyba)24242657340335383874
Užupis (nauja statyba)28123776456353775592
Verkiai (sena statyba)9801192113915611292
Verkiai (nauja statyba)26552529322132414009
Vilkpėdė (sena statyba)9311275188918612059
Vilkpėdė (nauja statyba)18422234304231353971
Viršuliškės (sena statyba)11991487178119732208
Viršuliškės (nauja statyba)17671953274331743549
Žirmūnai (sena statyba)15901745231323612570
Žirmūnai (nauja statyba)23032673387836103774
Žvėrynas (sena statyba)22232606304435003851
Žvėrynas (nauja statyba)33653573440743454983

Kad būtų lengviau įvertinti butų kainas, žemiau pateikiame lentelę su orientacinėmis vidutinio dydžio buto (50 kv. metrų ploto) kainomis eurais.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Antakalnis (sena statyba)84,95098,650129,950136,850144,450
Antakalnis (nauja statyba)114,150131,250173,650202,400198,300
Baltupiai (sena statyba)69,45076,700100,40098,700116,000
Baltupiai (nauja statyba)92,150114,950149,450165,700176,550
Burbiškės (nauja statyba)100,850114,800147,150174,850160,200
Fabijoniškės (sena statyba)61,80076,60097,300104,850107,550
Fabijoniškės (nauja statyba)83,00089,750120,950126,450124,950
Jeruzalė (sena statyba)71,30081,850110,300116,600125,200
Jeruzalė (nauja statyba)84,200100,10099,150131,150138,350
Justiniškės (sena statyba)61,85073,70093,450103,800101,600
Justiniškės (nauja statyba)76,40093,100114,750129,650133,000
Karoliniškės (sena statyba)64,45073,70093,700101,600105,100
Karoliniškės (nauja statyba)85,500112,300121,700138,050167,500
Lazdynai (sena statyba)63,05077,60087,800100,350100,500
Lazdynai (nauja statyba)102,800109,600118,600142,750159,300
Lazdynėliai (sena statyba)60,05072,10094,900103,050111,750
Lazdynėliai (nauja statyba)86,400106,750149,100158,550153,950
Markučiai (sena statyba)78,85058,150105,70095,300121,250
Markučiai (nauja statyba)107,050133,600184,200182,850206,500
Naujamiestis (sena statyba)96,250129,000141,850150,950168,300
Naujamiestis (nauja statyba)141,600161,300237,700208,350225,450
Naujininkai (sena statyba)54,10077,70081,30093,950100,900
Naujininkai (nauja statyba)87,750107,050122,600174,200160,650
Pašilaičiai (sena statyba)61,80076,70089,750101,650103,350
Pašilaičiai (nauja statyba)75,60091,050118,400127,650131,550
Pilaitė (sena statyba)61,75065,050102,70097,80099,900
Pilaitė (nauja statyba)81,65097,200133,600142,650148,500
Santariškės (sena statyba)76,85092,15079,25087,150123,000
Santariškės (nauja statyba)95,600100,100130,750142,550153,100
Senamiestis (sena statyba)132,700154,950185,250203,250213,900
Senamiestis (nauja statyba)170,950216,950267,150279,450315,350
Šeškinė (sena statyba)67,50074,60099,500102,450110,450
Šeškinė (nauja statyba)101,650108,600152,700140,000158,950
Šiaurės miestelis (sena statyba)91,75093,800118,450129,400133,450
Šiaurės miestelis (nauja statyba)102,800118,900153,350158,700164,700
Šnipiškės (sena statyba)69,15095,550118,000122,200131,400
Šnipiškės (nauja statyba)128,050146,150204,300213,450225,800
Užupis (sena statyba)121,200132,850170,150176,900193,700
Užupis (nauja statyba)140,600188,800228,150268,850279,600
Verkiai (sena statyba)49,00059,60056,95078,05064,600
Verkiai (nauja statyba)132,750126,450161,050162,050200,450
Vilkpėdė (sena statyba)46,55063,75094,45093,050102,950
Vilkpėdė (nauja statyba)92,100111,700152,100156,750198,550
Viršuliškės (sena statyba)59,95074,35089,05098,650110,400
Viršuliškės (nauja statyba)88,35097,650137,150158,700177,450
Žirmūnai (sena statyba)79,50087,250115,650118,050128,500
Žirmūnai (nauja statyba)115,150133,650193,900180,500188,700
Žvėrynas (sena statyba)111,150130,300152,200175,000192,550
Žvėrynas (nauja statyba)168,250178,650220,350217,250249,150

Šaltinis: aruodas.lt

Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Mūsų partneriai: