Kompanija Tesla

Tesla projektuoja, kuria, gamina, nuomoja ir parduoda elektromobilius, energijos gamybos ir saugojimo sistemas JAV, Kinijoje ir tarptautiniu mastu. Įmonė veikia dviejuose segmentuose: Automobiliai ir Energijos gamyba bei saugojimas.

Automobilių segmentas siūlo elektromobilius, taip pat parduoda automobilių reguliavimo kreditus. Ji teikia sedanus ir sportines transporto priemones tiesiogiai ir naudotų transporto priemonių pardavimu, „Tesla Superchargers“ tinklą ir atnaujinimus programoje; ir pirkti finansavimo ir lizingo paslaugas. Šis segmentas taip pat yra susijęs su garantinių transporto priemonių aptarnavimu po pardavimo, naudotų transporto priemonių pardavimu, mažmeninėmis prekėmis ir transporto priemonių draudimu, taip pat produktų pardavimu per dukterines įmones trečiosios šalies klientams; paslaugos elektromobiliams per jos įmonei priklausančias aptarnavimo vietas ir Tesla mobiliųjų paslaugų technikai; transporto priemonių ribotos garantijos ir išplėstiniai aptarnavimo planai.

Energijos gamybos ir saugojimo segmentas per savo svetainę, parduotuves ir galerijas projektuoja, gamina, montuoja, parduoda ir nuomoja saulės energijos gamybos ir energijos kaupimo produktus bei susijusias paslaugas gyventojams, komerciniams ir pramoniniams klientams bei komunalinėms paslaugoms. taip pat per kanalo partnerių tinklą. Šis segmentas taip pat siūlo aptarnavimą ir remontą savo energetikos produktų klientams, įskaitant garantiją; ir įvairių finansavimo variantų savo saulės energijos vartotojams.

Bendrovė anksčiau buvo žinoma kaip „Tesla Motors, Inc.“ ir 2017 m. Vasario mėn. Pakeitė pavadinimą į „Tesla, Inc.“.

„Tesla, Inc.“ buvo įkurta 2003 m., jos būstinė yra Palo Alto mieste, Kalifornijoje.

 

Didžiausios automobilių prekybos įmonės Lietuvoje