Didžiausios elektronikos gamybos įmonės Lietuvoje

Didžiausios elektronikos gamybos įmonės Lietuvoje pagal metines apyvartas. Pagal 2023 metų duomenis didžiausios įmonės yra TELTONIKA TELEMATICS, Kitron, TELTONIKA NETWORKS, Artilux NMF, Elgama-Elektronika, Ruptela, Selteka, Esemda, Vilniaus Ventos puslaidininkiai, 8Devices. Metinės pardavimo pajamos svyruoja nuo 9,5 mln. iki 156,3 mln.

Kitas pramonės šakas galite rasti: Lietuvos pramonė puslapyje.

ĮmonėPajamosPelnasDarbuotojai
Kitron156,296,46013,816,385642
TELTONIKA TELEMATICS143,169,66818,692,271584
TELTONIKA NETWORKS114,420,58223,975,756498
Elgama-Elektronika41,369,3064,643,22691
Artilux NMF33,196,728429339
Ruptela20,645,247-479,57491
Esemda20,001,1122,648,575117
Selteka16,742,706756,254322
8Devices13,598,194946,522116
Vilniaus Ventos puslaidininkiai9,534,2081,971,659146

Kitron - Elektronikos gamybos paslaugas teikianti tarptautinė korporacija, turinti daugiau nei 2800 darbuotojų visame pasaulyje. Kitron Grupės padaliniai yra Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Čekijoje, JAV, Kinijoje ir Lietuvoje. Čia surenkamos tiek elektronikos plokštės, tiek pilnai paruošti gaminiai ryšių, elektrifikacijos, pramonės, medicinos, gynybos sektorių įmonėms visame pasaulyje.

Kitron rekvizitai:

Centrinė būstinė: Taikos pr. 151, LT-52119 Kaunas.

Įmonėje dirba 642 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,616 Eur.

Pardavimo pajamos: 156,296,460 Eur.

Pelnas: 13,816,385 Eur.


Daugiau info: http://www.kitron.com


TELTONIKA TELEMATICS - TELTONIKA TELEMATICS, „Teltonikos“ įmonių grupės dalis, projektuoja, gamina ir tiekia transporto sekimo įrangą, leidžiančią lengvai bei efektyviai valdyti transporto priemonių parkus. „Teltonikos“ įmonių grupė jau daugiau nei 24 metus siūlo unikalius daiktų interneto („Internet of Things”) sprendimus, kurie užima lyderiaujančias pozicijas tarptautiniu mastu. Mūsų sprendimai daro žmonių gyvenimus lengvesnius, saugesnius ir patogesnius daugiau nei 150 pasaulio šalių.

TELTONIKA TELEMATICS rekvizitai:

Centrinė būstinė: Saltoniškių g. 9B-1, LT-08105 Vilnius.

Įmonėje dirba 584 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 5,008 Eur.

Pardavimo pajamos: 143,169,668 Eur.

Pelnas: 18,692,271 Eur.


Daugiau info: https://teltonika-gps.com/


TELTONIKA NETWORKS - sparčiai auganti technologijų kompanija, profesionalios tinklo įrangos gamintoja tarptautinėms rinkoms. Per ilgalaikę patirtį sukūrėme platų produktų portfelį sudėtingiausioms „Industry 4.0“, išmanaus miesto bei žaliosios energetikos sritims. Kontroliuojame kiekvieną gaminio kūrimo ciklo etapą, dėl to gebame greitai ir lanksčiai reaguoti į rinkos poreikius bei pokyčius.

TELTONIKA NETWORKS rekvizitai:

Centrinė būstinė: K. Baršausko g. 66, LT-51436 Kaunas.

Įmonėje dirba 498 darbuotojai (2022 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 4,323 Eur.

Pardavimo pajamos: 114,420,582 Eur.

Pelnas: 23,975,756 Eur.


Daugiau info: https://teltonika-networks.com/


Elgama-Elektronika - Elektroninių elektros energijos skaitiklių projektavimas ir gamyba, remontas, didmeninė, mažmeninė prekyba. Išmanieji sprendimai susijusę su elektros energijos matavimu, kontrole ir valdymu.

Elgama-Elektronika rekvizitai:

Centrinė būstinė: Visorių g. 2, LT-08300 Vilnius.

Įmonėje dirba 91 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,950 Eur.

Pardavimo pajamos: 41,369,306 Eur.

Pelnas: 4,643,226 Eur.


Daugiau info: http://www.elgama.eu


Artilux NMF - Artilux NMF yra Švedijos-Lietuvos įmonė, siūlanti serijinės gamybos paslaugą. 2002 m. Šiauliuose įkurta įmonė surenka įvairaus spekto gaminius nuo šviestuvų, buitinių elektromechaninių ir išmanių prietaisų iki elektros kirtiklių ir skydelių; gamina įvairius pramoninius gaminius iš metalo.

Artilux NMF rekvizitai:

Centrinė būstinė: Tilžės g. 227A, LT-76200 Šiauliai.

Įmonėje dirba 339 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,579 Eur.

Pardavimo pajamos: 33,196,728 Eur.

Pelnas: 429 Eur.


Daugiau info: http://www.artiluxnmf.se


Ruptela - UAB "Ruptela" yra technologijų įmonė, kurianti integruotus transporto valdymo sprendimus. Bendrovė vysto transporto stebėjimo ir kontrolės platformą TrustTrack bei gamina GPS sekimo įrenginius.

Ruptela rekvizitai:

Centrinė būstinė: Perkūnkiemio g. 6, LT-12130 Vilnius.

Įmonėje dirba 91 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 3,712 Eur.

Pardavimo pajamos: 20,645,247 Eur.

Pelnas: -479,574 Eur.


Daugiau info: http://www.ruptela.com


Esemda - UAB “ESEMDA” - tai inovatyvi aukštųjų technologijų įmonė, kuri pagal užsakymus vykdo tiek vienetinę tiek ir serijinę įvairių elektronikos prietaisų gamybą - tai mūsų darbuotojų unikali patirtis ir ilgametė specializacija.

Esemda rekvizitai:

Centrinė būstinė: Mokyklos g. 36, Bukiškio k., LT-14182 Vilniaus r..

Įmonėje dirba 117 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 3,139 Eur.

Pardavimo pajamos: 20,001,112 Eur.

Pelnas: 2,648,575 Eur.


Daugiau info: http://www.esemda.com


Selteka - Esame inžinerinis – gamybinis inovacijų centras ir patikimas elektronikos produktų gamintojas. Savo veiklą pradėjome 1956 metais kaip Kauno radijo gamykla, 1997 metais reorganizavomės į UAB „Selteka“. Šiuo metu įmonėje vystome dvi veiklos kryptis: teikiame kompleksines elektroninių prietaisų surinkimo paslaugas (EMS) ir projektuojame bei gaminame originalius produktus (ODM).

Selteka rekvizitai:

Centrinė būstinė: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.

Įmonėje dirba 322 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,976 Eur.

Pardavimo pajamos: 16,742,706 Eur.

Pelnas: 756,254 Eur.


Daugiau info: http://www.selteka.eu


8Devices - FirmUx.

8Devices rekvizitai:

Centrinė būstinė: Antakalnio g. 17, LT-10312 Vilnius.

Įmonėje dirba 116 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,976 Eur.

Pardavimo pajamos: 13,598,194 Eur.

Pelnas: 946,522 Eur.


Daugiau info: http://www.8devices.com/


Vilniaus Ventos puslaidininkiai - Įmonė specializuojasi didelės galios puslaidininkinių prietaisų - tiristorių, diodų bei triakų gamyba. Patalpų plotas - 22 000 m², gamybiniai plotai - 10 500 m² (tame tarpe 2100 m² - “švarios patalpos”).

Vilniaus Ventos puslaidininkiai rekvizitai:

Centrinė būstinė: Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius.

Įmonėje dirba 146 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,328 Eur.

Pardavimo pajamos: 9,534,208 Eur.

Pelnas: 1,971,659 Eur.


Daugiau info: http://www.vvp-uab.lt


Infocloud.lt puslapyje rasite visas didžiausias pramonės, paslaugų ar prekybos įmones Lietuvoje pagal kategorijas. Jus taip pat gali sudominti susiję straipsniai apačioje:

Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Mūsų partneriai: