Didžiausi maisto prekybos tinklai Lietuvoje

Didžiausi maisto prekybos tinklai Lietuvoje pagal metines apyvartas. Pagal 2023 metų duomenis didžiausios įmonės yra Maxima LT, IKI Lietuva, Lidl Lietuva, Norfos mažmena, Rimi Lietuva, Eiginta, Čia Market, Koops mažmena, Grūstė, Aljansas AIBĖ. Metinės pardavimo pajamos svyruoja nuo 30,8 mln. iki 2143 mln.

Kitas prekybos įmones galite rasti: Lietuvos prekybos įmonės puslapyje.

ĮmonėPajamosPelnasDarbuotojai
Maxima LT2,142,619,000116,678,00011,492
IKI Lietuva886,815,00015,399,0005,582
Lidl Lietuva819,350,00046,639,0002,914
Norfos mažmena783,544,33819,938,1363,482
Rimi Lietuva453,438,587-3,991,6433,248
Eiginta89,975,1336,704,208538
Koops mažmena51,520,41090,9506
Čia Market48,148,1059,974547
Grūstė40,736,655908,989408
Aljansas AIBĖ30,775,6336,494,26281

Maxima LT - Maisto produktai, kasdieninės paklausos, buities, raštinės prekės, tabako gaminiai, alus, alkoholiniai gėrimai, žaislai, indai - mažmeninė prekyba.MAXIMA yra Lietuvos prekybos rinkos lyderė.Prekybos tinklą sudaro daugiau nei 200 parduotuvių.Kasdien MAXIMA parduotuvėse apsilanko daugiau kaip 550 tūkst. pirkėjų.

Maxima LT rekvizitai:

Centrinė būstinė: Naugarduko g. 84, LT-03160 Vilnius.

Įmonėje dirba 11,492 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,488 Eur.

Pardavimo pajamos: 2,142,619,000 Eur.

Pelnas: 116,678,000 Eur.


Daugiau info: http://www.maxima.lt


IKI Lietuva - Prekybos centrai IKI yra išties išskirtiniai. Čia galima rasti visko, ko reikia, rinktis iš itin gausaus, kokybiško ir ypatingai šviežių maisto prekių asortimento, būdingo tik prekybos centrams IKI. Išskirtinė yra itin jauki prekybos salių aplinka, spinduliuojanti malonią nuotaiką. Prekybos centruose IKI viskas kuriama pirkėjų patogumui: jie įkuriami arčiau namų, patogiai privažiuojami, prekių išdėstymas kruopščiai apgalvotas, kvalifikuoti darbuotojai ir modernios kasos garantuoja greitą, profesionalų ir malonų aptarnavimą.

IKI Lietuva rekvizitai:

Centrinė būstinė: Pilaitės pr. 42, LT-06222 Vilnius.

Įmonėje dirba 5,582 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,542 Eur.

Pardavimo pajamos: 886,815,000 Eur.

Pelnas: 15,399,000 Eur.


Daugiau info: http://www.iki.lt


Lidl Lietuva - „Lidl“ parduotuvių tinklas Lietuvoje.

Lidl Lietuva rekvizitai:

Centrinė būstinė: Viršuliškių skg. 34-1, LT-05132 Vilnius.

Įmonėje dirba 2,914 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,111 Eur.

Pardavimo pajamos: 819,350,000 Eur.

Pelnas: 46,639,000 Eur.


Daugiau info: http://www.lidl.lt


Norfos mažmena - 1997 m. įsteigta UAB "Norfos mažmena" yra viena iš dinamiškiausiai besivystančių mažmeninės prekybos bendrovių Lietuvoje. Bendrovė valdo 122 parduotuves ir pagal jų skaičių yra trečia šalyje. "Norfos" 2010 m. prekių ir paslaugų pardavimai siekė 1,511 mlrd. litų su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM) – 4.82 proc. mažiau nei 2009 m., kai bendrovės pardavimai sudarė 1,588 mlrd. litų. Be PVM "Norfos" apyvarta lyginamuoju laikotarpiu sumažėjo nuo 1,329 mlrd. iki 1,256 mlrd. litų. "Norfos mažmena" priklauso "Norfos" įmonių grupei, ir kartu su bendrove "Rivona", užsiimančia logistikos, tarptautinių pervežimų, nekilnojamo turto nuoma ir kita veikla, sudaro grupės branduolį. Konsoliduoti "Norfos" įmonių grupės pardavimas ir paslaugos pernai pasiekė 2,417 mlrd. litų (be PVM) – 1,19 proc. daugiau nei 2009 m., kai grupės apyvarta sudarė 2,446 mlrd. litų. "Norfoje" dirba 3226 darbuotojas. Bendrovėje įdiegta bei nuolat tobulinama lanksti darbo užmokesčio ir darbuotojų skatinimo sistema. Sparčią bendrovės plėtrą ir gerus finansinius rezultatus lemia lietuviškų prekių gausa "Norfos" prekybos centruose, aptarnavimo kokybės gerinimas bei efektyvi nuolaidų sistema. "Norfa" siekia, kad įmonės prekybos taškuose būtų nustatytas optimalus prekių kokybės ir kainos santykis. Tinklas reguliariai rengia nuolaidų akcijas. Kiekviena "Norfos mažmenos" parduotuvė turi licenciją prekiauti alkoholio ir tabako gaminiais. Pastaraisiais metais "Norfa" yra išsikovojusi vienos iš geriausiai dirbančių įmonių Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje vardą. "Norfos mažmenos" savininkai - grupė fizinių asmenų, Lietuvos Respublikos piliečių. "Norfos mažmenos" įstatinis kapitalas sudaro 12,12 mln. litų. Bendrovės būstinė įsikūrusi Savanorių pr. 176, Vilniuje.

Norfos mažmena rekvizitai:

Centrinė būstinė: Savanorių pr. 176B, LT-03154 Vilnius.

Įmonėje dirba 3,482 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,837 Eur.

Pardavimo pajamos: 783,544,338 Eur.

Pelnas: 19,938,136 Eur.


Daugiau info: http://www.norfa.lt


Rimi Lietuva - "Rimi Lietuva" tinklas "Rimi Lietuva" mažmeninės prekybos tinklas sukurtas patenkinti įvairiausius klientų poreikius ir kuo geriau juos aptarnauti. Lietuvoje veikia 3 tipų "Rimi" prekybos centrai: "Rimi Hypermarket" – modernūs prekybos centrai, kuriuose dera patogumas ir ypač didelis prekių pasirinkimas. Jie skirti pirkėjams, kurie visų pirma vertina kokybę ir yra neabejingi naujovėms. Lietuvoje veikia 31 "Rimi Hypermarket". "Rimi" ("Supermarket") – prekybos centrai šalia Jūsų namų. Čia užsukti galite nors ir kelis kartus per dieną – jie visada pakeliui. Juose rasite viską, ko reikia jūsų buičiai – šviežiausius kasdieninius maisto produktus bei platų pramoninių prekių asortimentą. Šiuo metu Lietuvoje kviečia užsukti 25 "Rimi" ("Supermarket") prekybos centrų.

Rimi Lietuva rekvizitai:

Centrinė būstinė: Spaudos g. 6-1, LT-05132 Vilnius.

Įmonėje dirba 3,248 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,601 Eur.

Pardavimo pajamos: 453,438,587 Eur.

Pelnas: -3,991,643 Eur.


Daugiau info: http://www.rimi.lt


Eiginta - UAB „Eiginta“ valdomas prekybos tinklas ŠILAS - tai lietuviško kapitalo įmonė, prekybinę veiklą vykdanti nuo 1992-ųjų metų.

Eiginta rekvizitai:

Centrinė būstinė: Jonavos g. 282, LT-44131 Kaunas.

Įmonėje dirba 538 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,684 Eur.

Pardavimo pajamos: 89,975,133 Eur.

Pelnas: 6,704,208 Eur.


Daugiau info: http://www.silas.lt


Koops mažmena - "Koops" parduotuvių tinklas Lietuvoje.

Koops mažmena rekvizitai:

Centrinė būstinė: Gedimino pr. 28, LT-01104 Vilnius.

Įmonėje dirba 6 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,960 Eur.

Pardavimo pajamos: 51,520,410 Eur.

Pelnas: 90,950 Eur.


Daugiau info:


Čia Market - Uždaroji akcinė bendrovė „ČIA MARKET“ įkurta 2006 metais, siekiant gerinti ir patenkinti įvairiausių klientų poreikius ir kuo geriau juos aptarnauti, skatinti prekybos efektyvumo didinimą, plėtoti prekių pasiūlą.

Čia Market rekvizitai:

Centrinė būstinė: Sedos g. 35A, LT-87101 Telšiai.

Įmonėje dirba 547 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,345 Eur.

Pardavimo pajamos: 48,148,105 Eur.

Pelnas: 9,974 Eur.


Daugiau info: http://www.ciamarket.lt


Grūstė - UAB "Grūstė" įregistruota 1992 m. liepos 13 d. Įmonės pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais ir pramoninėmis prekėmis, viešojo maitinimo paslaugos. Įmonės steigėjas ir pagrindinis akcininkas – Alfredas Vyniautas. Bėgant laikui, bendrovės veikla plečiasi, kasmet didėja darbuotojų ir pardavimų apimtys. Per 25 veiklos metų UAB "Grūstė" tapo šiuolaikine prekybos bendrove. Šiuo metu Mažeikių, Akmenės, Joniškio, Plungės, Šiaulių, Klaipėdos ir Vilniaus apskrityse veikia 27 įmonės prekybos centrų. Įmonė vykdo didmeninę prekybą, aptarnauja apie 400 mažmeninių taškų visoje Lietuvoje. UAB "Grūstė" dalyvauja viešųjų pirkimų konkursuose ir šiuo metu bendradarbiauja su daugiau nei 300 viešųjų įstaigų. Įmonei priklausantys du restoranai, vienas kinų virtuvės patiekalų restoranas, išsiskiria savo svetingumu, stilingumu bei patiekalų skoniu ir įvairove.

Grūstė rekvizitai:

Centrinė būstinė: Naftininkų g. 38-2, LT-89132 Mažeikiai.

Įmonėje dirba 408 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,349 Eur.

Pardavimo pajamos: 40,736,655 Eur.

Pelnas: 908,989 Eur.


Daugiau info: http://www.gruste.lt


Aljansas AIBĖ - Didžiausias Lietuvoje prekybos įmonių aljansas „Aibė" - tai nepriklausomų Lietuvos įmonių sąjunga, paremta Vienybe ir Partneryste, vienijanti daugiau kaip 130 prekybos įmonių, valdančių daugiau nei 600 parduotuvių. Prekybos įmonių aljansas „Aibė" įkurtas 1999 m.

Aljansas AIBĖ rekvizitai:

Centrinė būstinė: Liudviko Zamenhofo g. 5, LT-06332 Vilnius.

Įmonėje dirba 81 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 3,135 Eur.

Pardavimo pajamos: 30,775,633 Eur.

Pelnas: 6,494,262 Eur.


Daugiau info: http://www.aibe.lt


Infocloud.lt puslapyje rasite visas didžiausias pramonės, paslaugų ar prekybos įmones Lietuvoje pagal kategorijas. Jus taip pat gali sudominti susiję straipsniai apačioje:

Mūsų partneriai: