home Verslas, Paslaugos, Transportas Didžiausios kelionių agentūros Lietuvoje

Didžiausios kelionių agentūros Lietuvoje

Didžiausios kelionių agentūros Lietuvoje pagal metines apyvartas. Pagal 2021 metų duomenis didžiausios įmonės yra Novaturas, Tez Tour, Itaka Lietuva, CORAL TRAVEL Lithuania, Kidy Tour, ESTRAVEL VILNIUS ir Vestekspress, TRAVELDEALS LT, Glotera, ZIP Travel. Metinės pardavimo pajamos svyruoja nuo 2,9 mln. iki 59 mln. Eur.

Novaturas - Mes, NOVATURAS, esame didžiausias poilsinių ir pažintinių kelionių organizatorius Baltijos šalyse. Sukaupę didžiausią patirtį Lietuvoje, sėkmingai pritaikę ją Latvijos ir Estijos rinkose, esame profesionalus ir novatoriškas šio regiono rinkos lyderis. Didžiuojamės, kad mūsų prekinis ženklas per šį laiką tapo turizmo simboliu. Šiandien tikiausiai nėra žmogaus Lietuvoje, kuris nežinotų, kad 9 raidės geltoname fone reiškia atostogas. Kelionė ir NOVATURAS – tai sinonimai daugelio žmonių mintyse. Esame Profesionalūs, Patikimi, Novatoriški, Kūrybingi, Iniciatyvūs, Atsakingi, Dovanojantys pažinimo džiaugsmą kitiems. Mums rūpi jūsų kokybiškas ir ramus poilsis. MUMS RŪPI jūsų poreikiai, pageidavimai, troškimai. Mums rūpi, kad jūsų atostogos būtų tokios, kokių jūs trokštate. Mes galim pasiūlyti naujas, įdomias ir kupinas pačių gražiausių įspūdžių keliones, nes mes žinom, ko reikia jūsų poilsiui, juk visus šiuos dešimt metų dirbame tam, kad jūs ilsėtumėtės.

Novaturas rekvizitai:

Centrinė būstinė: A. Mickevičiaus g. 27, LT-44245 Kaunas.

Įmonėje dirba 134 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,308 Eur.

Pardavimo pajamos: 59,466,000 Eur.

Pelnas: 0 Eur.


Daugiau info: http://www.novaturas.lt


Tez Tour - TEZ TOUR Lietuvoje yra kelionių organizatorius, priklausantis tarptautinei TEZ TOUR įmonių grupei.

Tez Tour rekvizitai:

Centrinė būstinė: Kęstučio g. 59, LT-08124 Vilnius.

Įmonėje dirba 39 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,572 Eur.

Pardavimo pajamos: 57,913,086 Eur.

Pelnas: 215,222 Eur.


Daugiau info: http://www.teztour.lt


Itaka Lietuva - Įmonė ITAKA įkurta 1989 m., o nuo 2009 m. užima tvirtą turizmo rinkos lyderio poziciją Vidurio ir Rytų Europoje. Ši sėkmė įmonės neaplankė staiga, tai daugelio metų kruopštaus darbo, laipsniško tobulėjimo bei racionalaus plėtros plano rezultatas.

Itaka Lietuva rekvizitai:

Centrinė būstinė: Perkūnkiemio g. 6, LT-12130 Vilnius.

Įmonėje dirba 12 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,752 Eur.

Pardavimo pajamos: 12,473,338 Eur.

Pelnas: -80,241 Eur.


Daugiau info: http://www.itaka.lt


CORAL TRAVEL Lithuania - priklauso įmonių grupei „Coral Travel Group“, kuri veiklą vykdo jau 30 metų ir jungia daugiau nei 7000 profesionalų visame pasaulyje. 28 mln. poilsiautojų naudojosi „Coral Travel“ paslaugomis. „Coral Travel Group“ organizuoja skrydžius visame pasaulyje į 90 krypčių, 40-yje šalių, valdo „OTIUM“ viešbučių tinklą Turkijoje, Egipte ir Tunise, 5-ių žvaigždučių viešbučius „Seven Seas Hotels“ bei aukšto aptarnavimo lygio 5-ių žvaigždučių viešbutį „Xanadu Resort Hotel“ Turkijoje ir Egipte.

CORAL TRAVEL Lithuania rekvizitai:

Centrinė būstinė: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.

Įmonėje dirba 49 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 3,015 Eur.

Pardavimo pajamos: 9,517,886 Eur.

Pelnas: -922 Eur.


Daugiau info: https://coraltravel.lt


Kidy Tour - „Kidy Tour” – tai patikimas tarptautinis poilsinių kelionių organizatorius, siūlantis išskirtines keliones į geriausius Turkijos, Egipto, Bulgarijos kurortus. „Kidy Tour“ – šeimos atostogų ekspertas, todėl mūsų paslaugas dažniausiai renkasi šeimos, turinčios vaikų. Tarptautinio kelionių organizatoriaus veiklos stabilumą ir darnią plėtrą užtikrina „Kidy Tour“ pagrindinis akcininkas – didžiausia aviacinių paslaugų grupė Rytų Europoje „Avia Solutions Group PLC“.

Kidy Tour rekvizitai:

Centrinė būstinė: Dariaus ir Girėno g. 21A, LT-02189 Vilnius.

Įmonėje dirba 2 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 0 Eur.

Pardavimo pajamos: 8,870,000 Eur.

Pelnas: 0 Eur.


Daugiau info: https://kidytour.lt/


ESTRAVEL VILNIUS - Estravel Vilnius American Express 1997 metais įsteigta ir jau 25 metus sėkmingai veikianti bei užimanti lyderiaujančias pozicijas Lietuvoje kelionių agentūra ir kelionių organizatorius. Įmonė veikia Pabaltijo mastu – kelionių paslaugas teikiantys biurai taip pat yra ir Latvijoje bei Estijoje. Be to, Estravel turi biurus Suomijoje, JAV, ir Australijoje. Bendradarbiaudami su kelionių paslaugas teikiančiais partneriais visame pasaulyje – didžiausiu kelionių organiatoriumi Vokietijoje – TUI, kruizinėmis kompanijomis Royal Caribbean, Celebrity Cruises, Carnival, geležinkelio kompanijomis Japonijoje – Japan Rail, Suomijoje – VR, lyderiaujančiais kelionių organizatoriais Lietuvoje – Novarturas, ITAKA Lietuva bei kitais užtikriname platų paslaugų spektrą ir šimtaprocentinę kokybę. Įmonė priklauso tarptautiniam American Express tinklui todėl viena iš nišinių krypčių – kelionės ir paslaugos Šiaurės bei Pietų Amerikoje. Galime pasiūlyti išsikirtines skrydžių, apgyvendinimo, pervežimo ir kitas laisvalaikio bei verslo kelionių paslaugas. Estravel Vilnius teikia visas laisvalaikio kelionių paslaugas fiziniams asmenims – nuo skrydžių, apgyvendinimo, pervežimo paslaugų užsakymo iki individalios kelionės planavimo po visą pasaulį. Keliaujantiems verslo tikslais ir įmonėms Estravel Vilnius siūlo tiek savarankiškam kelionės užsakymui tinkamus online įrankius, tiek ir 24/7 aptarnavimą užsakant paslaugas per mūsų kelionių konsultantus. Vadovaudamiesi American Express kokybės starndartais užtikriname greitą ir tikslų atsakymą į užklausas bei konkurencingos kainos pateikimą skirtingoms paslaugoms. Įmonėms taip pat organizuojame komandos formavimo renginius, pramoginius ir kitus renginius, konferencijas ir kt. Estravel Vilnius atvykstamojo turizmo skyrius - rūpinasi poilsinių ir pažintinių programų užsienio svečiams parengimu Lietuvoje ir Baltijos šalyse, dalyvauja viešuosiuose pirkimuose bei rūpinasi renginių organizavimu Lietuvoje ir užsienyje. Estravel vizija yra būti patikimiausia agentūra, teikiančia aukštos kokybės klientų aptarnavimo paslaugas keliaujantiems visame pasaulyje. Tai užtikrina patyrę įmonės darbuotojai, kurių kievienas turi Tarptautinės oro transporto asociacijos sertifikatą.

ESTRAVEL VILNIUS rekvizitai:

Centrinė būstinė: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.

Įmonėje dirba 49 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 4,139 Eur.

Pardavimo pajamos: 6,307,431 Eur.

Pelnas: 158,211 Eur.


Daugiau info: http://www.estravel.lt


Vestekspress - „West Express“ – pirmaujanti turizmo agentūra ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. „West Express“ savo klientams organizuoja įvairiausio pobūdžio verslo ir poilsio keliones. Lietuvoje savo veiklą pradėjo 1992 metais.

Vestekspress rekvizitai:

Centrinė būstinė: A. Stulginskio g. 5-59, LT-01115 Vilnius.

Įmonėje dirba 125 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,177 Eur.

Pardavimo pajamos: 4,070,426 Eur.

Pelnas: 529,562 Eur.


Daugiau info: http://www.westexpress.lt


TRAVELDEALS LT - Makalius, įkurtas 2009 m. – tai lyderiaujantis kelionių internetu pardavėjas ir sparčiai augantis kelionių organizatorius Lietuvoje. Nuo populiariausių kelionių autobusais ar įmonių bei didelių grupių išvykų iki egzotinių kelionių maršrutų.

TRAVELDEALS LT rekvizitai:

Centrinė būstinė: Ukmergės g. 124, LT-08100 Vilnius.

Įmonėje dirba 47 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,656 Eur.

Pardavimo pajamos: 4,012,116 Eur.

Pelnas: 306,926 Eur.


Daugiau info: https://www.makalius.lt


Glotera - Esame uždara kelionių autorių agentūra. Mūsų 20 metų patirtis rodo: individualus dėmesys klientui, jo poreikiams ir gyvenimo būdui leidžia kurti ypatingas vienetines patirtis, todėl dirbame tik rekomendacijų principu. Būdami prabangių kelionių agentūrų tinklo „Virtuoso“ nariais, kiekvieną savo kelionę laikome autoriniu šedevru.

Glotera rekvizitai:

Centrinė būstinė: A. Juozapavičiaus g. 3, LT-09310 Vilnius.

Įmonėje dirba 22 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,705 Eur.

Pardavimo pajamos: 3,593,781 Eur.

Pelnas: 335,897 Eur.


Daugiau info: http://www.glotera.lt


ZIP Travel - ZIP Travel - tai nuo 1993 metų turizmo rinkoje dirbanti kelionių agentūra. Jau daug metų esame akredituota Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) narė, didžiausių turizmo operatorių bei jaunimo kultūrinių – darbo programų atstovai Lietuvoje. Didžiuojamės būdami Jūsų kelionių partneriu Lietuvoje, Rytų, Centrinės Europos bei Azijos šalyse!

ZIP Travel rekvizitai:

Centrinė būstinė: Kęstučio g. 57-1, LT-44303 Kaunas.

Įmonėje dirba 19 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,924 Eur.

Pardavimo pajamos: 2,910,711 Eur.

Pelnas: 122,953 Eur.


Daugiau info: http://www.ziptravel.lt