Vidutinės butų nuomos kainos Vilniuje pagal mikrorajoną

Vidutinės butų nuomos kainos Vilniuje pagal NT skelbimų statistiką. Nuomos kainos pateiktos pagal mikrorajoną ir butų statybos metus: nauja statyba – nuo 2000 metų, sena statyba – iki 2000 metų. Kainos pateiktos eurais už kvadratinį metrą.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Antakalnis (sena statyba)7.879.4111.7612.4913.31
Antakalnis (nauja statyba)9.6210.9614.9312.9515.16
Baltupiai (sena statyba)7.257.8912.3411.2110.94
Baltupiai (nauja statyba)9.4810.7014.5915.1516.17
Burbiškės (nauja statyba)10.7711.8116.7815.7316.56
Fabijoniškės (sena statyba)6.747.6010.3910.0610.10
Fabijoniškės (nauja statyba)7.728.7410.1610.7610.63
Jeruzalė (sena statyba)5.927.799.419.6010.60
Jeruzalė (nauja statyba)6.617.5612.1110.0911.41
Justiniškės (sena statyba)6.337.379.9910.0610.03
Justiniškės (nauja statyba)8.0911.9311.9413.3113.66
Karoliniškės (sena statyba)6.657.8111.5010.2110.96
Karoliniškės (nauja statyba)10.1710.0414.0413.1914.67
Lazdynai (sena statyba)6.957.9511.189.9310.51
Lazdynai (nauja statyba)8.488.6512.8713.9011.97
Lazdynėliai (sena statyba)7.5911.1116.0412.149.10
Lazdynėliai (nauja statyba)9.238.9213.5512.0713.65
Markučiai (sena statyba)6.9010.84-15.0413.61
Markučiai (nauja statyba)11.0413.5619.5717.5817.67
Naujamiestis (sena statyba)9.6010.4713.3014.2613.20
Naujamiestis (nauja statyba)10.9811.9219.3116.9016.71
Naujininkai (sena statyba)7.839.1713.3811.8212.77
Naujininkai (nauja statyba)9.1510.2213.3014.2315.13
Pašilaičiai (sena statyba)5.797.159.4310.059.00
Pašilaičiai (nauja statyba)7.588.8811.5411.0212.16
Pilaitė (sena statyba)6.716.949.1210.428.94
Pilaitė (nauja statyba)8.629.8712.7112.7213.04
Santariškės (sena statyba)7.238.22-11.0710.19
Santariškės (nauja statyba)8.078.5815.8713.3712.64
Senamiestis (sena statyba)10.4213.0415.3915.2216.53
Senamiestis (nauja statyba)12.1315.5817.3418.4420.46
Šeškinė (sena statyba)6.817.209.7810.1510.79
Šeškinė (nauja statyba)9.4210.1612.3913.9813.49
Šiaurės miestelis (sena statyba)7.8310.3713.2411.6911.21
Šiaurės miestelis (nauja statyba)8.489.6211.5911.7812.69
Šnipiškės (sena statyba)9.069.7611.8413.4114.64
Šnipiškės (nauja statyba)10.9712.7217.0816.0016.90
Užupis (sena statyba)10.0611.0015.5512.2715.56
Užupis (nauja statyba)12.4314.1421.6219.6120.03
Verkiai (nauja statyba)10.14-17.0613.6015.34
Vilkpėdė (sena statyba)7.405.339.6310.8613.45
Vilkpėdė (nauja statyba)9.5310.7414.9613.8014.93
Viršuliškės (sena statyba)6.707.169.3710.5210.78
Viršuliškės (nauja statyba)8.0711.1714.3715.9117.06
Žirmūnai (sena statyba)8.498.8212.2812.2913.10
Žirmūnai (nauja statyba)9.8110.8614.7614.3415.77
Žvėrynas (sena statyba)10.6111.2114.4715.7514.22
Žvėrynas (nauja statyba)12.1712.2017.1415.6116.83

Kad būtų lengviau įvertinti nuomos kainas, žemiau pateikiame lentelę su orientacinėmis vidutinio dydžio buto (50 kv. metrų ploto) nuomos kainomis eurais.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Antakalnis (sena statyba)394471588625666
Antakalnis (nauja statyba)481548747648758
Baltupiai (sena statyba)363395617561547
Baltupiai (nauja statyba)474535730758809
Burbiškės (nauja statyba)539591839787828
Fabijoniškės (sena statyba)337380520503505
Fabijoniškės (nauja statyba)386437508538532
Jeruzalė (sena statyba)296390471480530
Jeruzalė (nauja statyba)331378606505571
Justiniškės (sena statyba)317369500503502
Justiniškės (nauja statyba)405597597666683
Karoliniškės (sena statyba)333391575511548
Karoliniškės (nauja statyba)509502702660734
Lazdynai (sena statyba)348398559497526
Lazdynai (nauja statyba)424433644695599
Lazdynėliai (sena statyba)380556802607455
Lazdynėliai (nauja statyba)462446678604683
Markučiai (sena statyba)345542-752681
Markučiai (nauja statyba)552678979879884
Naujamiestis (sena statyba)480524665713660
Naujamiestis (nauja statyba)549596966845836
Naujininkai (sena statyba)392459669591639
Naujininkai (nauja statyba)458511665712757
Pašilaičiai (sena statyba)290358472503450
Pašilaičiai (nauja statyba)379444577551608
Pilaitė (sena statyba)336347456521447
Pilaitė (nauja statyba)431494636636652
Santariškės (sena statyba)362411-554510
Santariškės (nauja statyba)404429794669632
Senamiestis (sena statyba)521652770761827
Senamiestis (nauja statyba)6077798679221023
Šeškinė (sena statyba)341360489508540
Šeškinė (nauja statyba)471508620699675
Šiaurės miestelis (sena statyba)392519662585561
Šiaurės miestelis (nauja statyba)424481580589635
Šnipiškės (sena statyba)453488592671732
Šnipiškės (nauja statyba)549636854800845
Užupis (sena statyba)503550778614778
Užupis (nauja statyba)62270710819811002
Verkiai (nauja statyba)507-853680767
Vilkpėdė (sena statyba)370267482543673
Vilkpėdė (nauja statyba)477537748690747
Viršuliškės (sena statyba)335358469526539
Viršuliškės (nauja statyba)404559719796853
Žirmūnai (sena statyba)425441614615655
Žirmūnai (nauja statyba)491543738717789
Žvėrynas (sena statyba)531561724788711
Žvėrynas (nauja statyba)609610857781842

Šaltinis: aruodas.lt

Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Mūsų partneriai: