Vidutinės butų kainos Klaipėdoje pagal mikrorajoną

Vidutinės butų kainos Klaipėdoje pagal NT skelbimų statistiką. Kainos pateiktos pagal mikrorajoną ir butų statybos metus: nauja statyba – nuo 2000 metų, sena statyba – iki 2000 metų. Kainos pateiktos eurais už kvadratinį metrą.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Alksnynė (sena statyba)1025.901006.861173.371537.431567.50
Alksnynė (nauja statyba)1403.481492.851929.072159.002226.37
Baltija (sena statyba)997.261104.611333.501441.591461.91
Baltija (nauja statyba)1421.791638.961709.112344.842274.45
Bandužiai (sena statyba)848.83938.401068.921093.031231.38
Centras (sena statyba)1301.851555.351950.742069.482318.18
Centras (nauja statyba)1727.622048.442412.022589.922958.12
Debrecenas (sena statyba)928.231083.111244.541467.791440.90
Debrecenas (nauja statyba)1320.791423.511605.281816.051723.08
Giruliai (nauja statyba)2208.352423.234370.754905.074253.90
Kaunas (sena statyba)1110.241154.961495.451716.501848.43
Kaunas (nauja statyba)1451.681752.313070.872690.571852.59
Laukininkai (sena statyba)939.911001.381338.011156.481382.74
Mažasis kaimelis (sena statyba)1066.701534.761708.371172.491812.44
Mažasis kaimelis (nauja statyba)1661.701782.881915.362476.102594.29
Melnragė (sena statyba)1243.131695.701541.502511.221888.78
Melnragė (nauja statyba)1800.622436.912435.323437.312992.21
Miškas (sena statyba)1159.251235.921586.541788.341817.09
Miškas (nauja statyba)1462.121588.602010.282379.092379.97
Mokykla (sena statyba)1198.371192.861372.671429.461713.73
Naujakiemis (sena statyba)961.871110.991334.241426.151433.15
Paupiai (sena statyba)899.611184.621387.911118.421450.66
Paupiai (nauja statyba)1478.761861.211887.932559.742596.99
Poilsis (sena statyba)937.491082.201205.611241.721342.70
Rumpiškės (sena statyba)1186.081102.851488.601677.831554.46
Rumpiškės (nauja statyba)1809.371487.313191.492927.252420.77
Senamiestis (sena statyba)1604.641837.982217.962500.332733.35
Senamiestis (nauja statyba)2418.312764.244333.453673.103773.61
Sportininkai (sena statyba)1071.061255.521558.071834.441961.02
Tauralaukis (sena statyba)1006.401294.801698.291501.641477.37
Tauralaukis (nauja statyba)1541.901553.802253.832219.232449.88
Varpai (sena statyba)999.831043.881251.831302.341292.69
Varpai (nauja statyba)1521.501863.881871.372368.812481.80
Vėtrungė (sena statyba)1106.611253.291485.541659.111791.07
Vėtrungė (nauja statyba)1500.051794.581665.522069.532388.22
Vingis (sena statyba)942.551090.601320.651409.491425.06
Žardininkai (sena statyba)1026.811075.101455.221438.131433.06
Žvejybos uostas (sena statyba)909.331002.161143.421255.221406.55

Kad būtų lengviau įvertinti butų kainas, žemiau pateikiame lentelę su orientacinėmis vidutinio dydžio buto (50 kv. metrų ploto) kainomis eurais.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Alksnynė (sena statyba)51,29550,34358,66976,87278,375
Alksnynė (nauja statyba)70,17474,64396,454107,950111,319
Baltija (sena statyba)49,86355,23166,67572,08073,096
Baltija (nauja statyba)71,09081,94885,456117,242113,723
Bandužiai (sena statyba)42,44246,92053,44654,65261,569
Centras (sena statyba)65,09377,76897,537103,474115,909
Centras (nauja statyba)86,381102,422120,601129,496147,906
Debrecenas (sena statyba)46,41254,15662,22773,39072,045
Debrecenas (nauja statyba)66,04071,17680,26490,80386,154
Giruliai (nauja statyba)110,418121,162218,538245,254212,695
Kaunas (sena statyba)55,51257,74874,77385,82592,422
Kaunas (nauja statyba)72,58487,616153,544134,52992,630
Laukininkai (sena statyba)46,99650,06966,90157,82469,137
Mažasis kaimelis (sena statyba)53,33576,73885,41958,62590,622
Mažasis kaimelis (nauja statyba)83,08589,14495,768123,805129,715
Melnragė (sena statyba)62,15784,78577,075125,56194,439
Melnragė (nauja statyba)90,031121,846121,766171,866149,611
Miškas (sena statyba)57,96361,79679,32789,41790,855
Miškas (nauja statyba)73,10679,430100,514118,955118,999
Mokykla (sena statyba)59,91959,64368,63471,47385,687
Naujakiemis (sena statyba)48,09455,55066,71271,30871,658
Paupiai (sena statyba)44,98159,23169,39655,92172,533
Paupiai (nauja statyba)73,93893,06194,397127,987129,850
Poilsis (sena statyba)46,87554,11060,28162,08667,135
Rumpiškės (sena statyba)59,30455,14374,43083,89277,723
Rumpiškės (nauja statyba)90,46974,366159,575146,363121,039
Senamiestis (sena statyba)80,23291,899110,898125,017136,668
Senamiestis (nauja statyba)120,916138,212216,673183,655188,681
Sportininkai (sena statyba)53,55362,77677,90491,72298,051
Tauralaukis (sena statyba)50,32064,74084,91575,08273,869
Tauralaukis (nauja statyba)77,09577,690112,692110,962122,494
Varpai (sena statyba)49,99252,19462,59265,11764,635
Varpai (nauja statyba)76,07593,19493,569118,441124,090
Vėtrungė (sena statyba)55,33162,66574,27782,95689,554
Vėtrungė (nauja statyba)75,00389,72983,276103,477119,411
Vingis (sena statyba)47,12854,53066,03370,47571,253
Žardininkai (sena statyba)51,34153,75572,76171,90771,653
Žvejybos uostas (sena statyba)45,46750,10857,17162,76170,328

Šaltinis: aruodas.lt

KEELEAD L09 Pro telefono stabilizatorius

Kaina: €39

Profesionalus telefono stabilizatorius, laikiklis ir trikojis su nuotoliniu valdymu ir LED apšvietimu.

Mūsų partneriai: