Vidutinės butų kainos Kaune pagal mikrorajoną

Vidutinės butų kainos Kaune pagal NT skelbimų statistiką. Kainos pateiktos pagal mikrorajoną ir butų statybos metus: nauja statyba – nuo 2000 metų, sena statyba – iki 2000 metų. Kainos pateiktos eurais už kvadratinį metrą.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Aleksotas (sena statyba)1032.02881.901332.811051.601578.71
Aleksotas (nauja statyba)1266.241834.112020.632342.542644.54
Aukštieji Šančiai (sena statyba)961.921018.121132.511407.691600.87
Aukštieji Šančiai (nauja statyba)1640.011844.521687.562463.762498.67
Aukštutiniai Kaniūkai (nauja statyba)1207.481535.001880.741620.792232.17
Centras (sena statyba)1738.331914.232357.112697.093003.33
Centras (nauja statyba)2281.562384.223240.993765.423863.19
Dainava (sena statyba)1017.431222.591510.241684.031653.52
Dainava (nauja statyba)1463.291670.352036.132395.732454.95
Eiguliai (sena statyba)972.661252.001530.391585.421580.23
Eiguliai (nauja statyba)1423.392240.722239.512137.062804.79
Freda (sena statyba)937.511295.171671.091425.801471.72
Freda (nauja statyba)1622.781813.722409.533015.812918.01
Kalniečiai (sena statyba)970.721214.741418.281589.831599.95
Lampėdžiai (sena statyba)776.141262.991071.641375.261809.09
Lampėdžiai (nauja statyba)1245.082046.732361.003180.923228.95
Panemunė (sena statyba)952.381079.511678.411544.891327.33
Panemunė (nauja statyba)1240.341762.631983.792479.802877.49
Petrašiūnai (sena statyba)1017.421043.921281.921613.761456.66
Petrašiūnai (nauja statyba)1538.611902.341195.733324.592133.82
Romainiai (sena statyba)1174.491593.831372.831696.211350.89
Romainiai (nauja statyba)984.231287.691819.012080.362208.75
Senamiestis (sena statyba)1757.172078.212704.492744.033038.29
Senamiestis (nauja statyba)2214.473268.993147.234385.193914.09
Šilainiai (sena statyba)947.181075.381382.501542.881565.81
Šilainiai (nauja statyba)1217.281570.621804.242136.542272.14
Vilijampolė (sena statyba)985.291164.191258.451445.661410.64
Vilijampolė (nauja statyba)1566.902161.782994.733494.443463.41
Žaliakalnis (sena statyba)1007.751252.081610.991627.452113.47
Žaliakalnis (nauja statyba)1802.921972.102350.292697.843023.86
Žemieji Šančiai (sena statyba)958.991339.501536.141505.491719.86
Žemieji Šančiai (nauja statyba)1477.801678.792404.762623.212756.27
Žemutiniai Kaniūkai (nauja statyba)1208.231485.622035.621841.052395.99

Kad būtų lengviau įvertinti butų kainas, žemiau pateikiame lentelę su orientacinėmis vidutinio dydžio buto (50 kv. metrų ploto) kainomis eurais.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Aleksotas (sena statyba)51,60144,09566,64152,58078,936
Aleksotas (nauja statyba)63,31291,706101,032117,127132,227
Aukštieji Šančiai (sena statyba)48,09650,90656,62670,38580,044
Aukštieji Šančiai (nauja statyba)82,00192,22684,378123,188124,934
Aukštutiniai Kaniūkai (nauja statyba)60,37476,75094,03781,040111,609
Centras (sena statyba)86,91795,712117,856134,855150,167
Centras (nauja statyba)114,078119,211162,050188,271193,160
Dainava (sena statyba)50,87261,13075,51284,20282,676
Dainava (nauja statyba)73,16583,518101,807119,787122,748
Eiguliai (sena statyba)48,63362,60076,52079,27179,012
Eiguliai (nauja statyba)71,170112,036111,976106,853140,240
Freda (sena statyba)46,87664,75983,55571,29073,586
Freda (nauja statyba)81,13990,686120,477150,791145,901
Kalniečiai (sena statyba)48,53660,73770,91479,49279,998
Lampėdžiai (sena statyba)38,80763,15053,58268,76390,455
Lampėdžiai (nauja statyba)62,254102,337118,050159,046161,448
Panemunė (sena statyba)47,61953,97683,92177,24566,367
Panemunė (nauja statyba)62,01788,13299,190123,990143,875
Petrašiūnai (sena statyba)50,87152,19664,09680,68872,833
Petrašiūnai (nauja statyba)76,93195,11759,787166,230106,691
Romainiai (sena statyba)58,72579,69268,64284,81167,545
Romainiai (nauja statyba)49,21264,38590,951104,018110,438
Senamiestis (sena statyba)87,859103,911135,225137,202151,915
Senamiestis (nauja statyba)110,724163,450157,362219,260195,705
Šilainiai (sena statyba)47,35953,76969,12577,14478,291
Šilainiai (nauja statyba)60,86478,53190,212106,827113,607
Vilijampolė (sena statyba)49,26558,21062,92372,28370,532
Vilijampolė (nauja statyba)78,345108,089149,737174,722173,171
Žaliakalnis (sena statyba)50,38862,60480,55081,373105,674
Žaliakalnis (nauja statyba)90,14698,605117,515134,892151,193
Žemieji Šančiai (sena statyba)47,95066,97576,80775,27585,993
Žemieji Šančiai (nauja statyba)73,89083,940120,238131,161137,814
Žemutiniai Kaniūkai (nauja statyba)60,41274,281101,78192,053119,800

Šaltinis: aruodas.lt

Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Mūsų partneriai: