Vokiška keramika

Vokiška keramika, UAB – Prekyba vokiškomis ir itališkomis keraminėmis, klinkerinėmis, akmens masės plytelėmis. Plytelės baseinams. Techninės plytelės prekybos centrams, pramonei, autoservisams ir pn.Plytelės ventiliuojamiems fasadams. Epoksidiniai klijai, glaistai ir hidroizoliacinės medžiagos. Atstovaujami gamintojai AGROB BUCHTAL, FAP, MIRAGE, IRIS, FMG, La Fabbrica, EMIL, ERGON, PROVENZA, KEOPE, VERSACE ir kt.

 

Vokiška keramika, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 124476464

Centrinė būstinė: Savanorių pr. 67, LT-03149 Vilnius

Tinklapis: http://www.vokiskakeramika.lt


Įmonėje dirba 10 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,400 Eur.

Pardavimo pajamos: 3,843,239 Eur.

Pelnas: 717,198 Eur.

 

Raktažodžiai:

plytelės, akmens masės plytelės, keraminės sienų plytelės, klinkerio plytelės, xxl dydžio plytelės, keraminė mozaika, lauko plytelės, baseinų plytelės, visos kolekcijos, populiarios kolekcijos, unique travertine, tele di onyx, efektas, akmens, cemento, marmuro, medžio, terrazzo, metalo, terakotos, dekoratyvinės, tekstūrinės, vonios kambario įranga, sanitarinė keramika, praustuvai, maišytuvai, vonios, dušo kabinos, rankšluosčių džiovintuvai, boen parketlentės, boen gaminiai, specialūs pasiūlymai top, plytelės sandėlyje, plytelės lauko laiptams ir terasoms, santechnika sandėlyje, susisiekite, plačiau, apie mus, partneriams, akmens masės, sienų, klinkerio, mozaikos, baseinų, lauko, xxl dydžio, radiatoriai, gyvatukai, plytelės su nuolaida, vonios įranga su nuolaida, parketlentės su nuolaida, parketlenės, apdailos medžiagos


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.