Spa Babor Cosmetics

Spa Babor Cosmetics, UAB – Šiuolaikiniame pasaulyje BABOR cosmetics užsirekomendavo kaip viena patikimiausių kosmetikos prekinių ženklų, turinti savo kosmetikos institutus, bei išskirtinius Spa centrus, tokiuose viešbučiuose kaip Hotel Union Norvegijoje, Al maha Dubajuje, Ritz Carlton Floridoje ir Four Seasons New York. Turėdama daugiau nei 50 metų patirties, bei filialus ir platintojus 60 – yje pasaulio šalių, BABOR siūlo išskirtinę kosmetiką, bei sveikatos produktus, puikią produktų kokybę, efektyviausius ingredientus ir profesionalias procedūras. Vien tik Vokietijoje su BABOR kosmetika dirba daugiau nei 250 salonų.

BABOR atlieka intensyvius tyrimus savo laboratorijose ir bendradarbiauja su tokiomis institucijomis, kaip elitinis RWTH Acheno Universitetas tam, kad užtikrintų aukščiausią kokybę bei naujausios kosmetikos efektyvumą – visa tai daroma pagal gamtos dėsnius. Tai, ką duoda gamta patobulinama ir apdirbama naudojant mokslo technologijas, taip gaunami efektyvesni ir odai tinkamesni produktai. Mes kuriame savo produktus griežtai laikydamiesi rūšių apsaugos taisyklių ir neatliekame bandymų su gyvūnais. Kiek įmanoma savo produktams stengiamės naudoti ingredientus iš ekologinių ūkių.

BABOR suartina gamtą ir mokslą tam, kad sukurtų aukščiausios kokybės, alergijos nesukeliančius produktus, kurie jūsų odai turės ilgalaikį poveikį.

BABOR- įkvėpta gamtos jūsų grožiui.

 

Spa Babor Cosmetics, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 301740889

Centrinė būstinė: Konstitucijos pr. 9-3, LT-09308 Vilnius

Tinklapis: http://www.babor-spa.lt


Įmonėje dirba 25 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,534 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,043,308 Eur.

Pelnas: 52,543 Eur.

 

Raktažodžiai:

cleansing veido valymas, ampoule concentrates ampulės, essential care kasdienė priežiūra, doctor babor kosmeceutinė linija, doctor babor pro, skinovage, hsr intensyvus stangrinimas, reversive jauninanti linija, seacreation intensyvus jauninimas, babor spa kūno priemonės, babor men kosmetika vyrams, dekoratyvinė kosmetika, kelioniniai dydžiai, veidas, ampulės, koncentratai, kaukė, serumas, veido kremas, dvifazis valymas, tonikas veidui, prausiklis, šveitiklis veidui, valomasis pienelis, bb kremas, lūpų priežiūra, paakių priemonės, rinkiniai, kūnas, kūno putos, kūno aliejai, kūno kremai, kūno losjonai, kūno šveitiklis, dušui ir voniai, rankų kremas, akių pravedimas, akių šešėliai, akių pieštukai, blakstienų tušas, antakių pieštukas, antakių tušas, maskuokliai, makiažo pagrindas, kompaktinė pudra, kreminė pudra, biri pudra, bronzantas ir skaistalai, švytėjimą suteikiančios priemonės, lūpų blizgis, lūpų dažai, lūpų pieštukas, makiažo įrankiai, makiažo priemonių sale, procedūros, top pavasario procedūros, išskirtiniai procedūrų pasiūlymai, veido procedūros, kūno procedūros, makiažo paslaugos, plaukelių šalinimas su diodo lazeriu. lazerinė depiliacija, kolagenas, odos priežiūra, kremai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.