Sidabrinė kamėja

Sidabrinė kamėja, UAB – Pagrindinė mūsų įmonės veikla – sidabrinių papuošalų gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Mūsų dirbinių asortimentą, kurį nuolat atnaujiname atsižvelgdami į klientų pageidavimus bei rinkos sąlygas, sudaro vienetiniai darbai su unikaliais natūraliais akmenimis bei didelė serijinių gaminių įvairovė.

 

Sidabrinė kamėja, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 152104695

Centrinė būstinė: M. K. Čiurlionio g. 63B, LT-66164 Druskininkai

Tinklapis: http://www.kameja.lt

Facebook: https://lt-lt.facebook.com/sidabrine.kameja/


Įmonėje dirba 102 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,269 Eur.

Pardavimo pajamos: 3,671,268 Eur.

Pelnas: 208,908 Eur.

 

Raktažodžiai:

auskarai, maži auskariukai, auskarai be akučių, auskarai su cirkoniu, auskarai su krištolo akutėmis, auskarai su perlais, auskarai su įvairiais akmenimis, auksiniai auskarai, žiedai, sidabriniai žiedai be inkrustacijų, žiedai su cirkoniais ar krištolu, žiedai su krištolo akutėmis, žiedai su įvairiais akmenimis, vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, pakabučiai, pakabučiai su cirkoniu ar krištolu, pakabučiai be inkrustacijų, pakabučiai su įvairiais akmenimis, pakabučiai su krištolo akutėmis, auksiniai pakabučiai, grandinėlės, kiti dirbiniai, sagės, kaklo papuošalai, apyrankės, sąsagos, ženkliukai, sidabriniai šaukšteliai, dėžutės, lietuviška atributika, juvelyriniai dirbiniai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: