Limedika

Limedika, UAB – Farmacinė įmonė “Limedika” buvo įkurta 1994 m. Bendrovės veikla grindžiama Geros vaistų platinimo praktikos taisyklių (GVPPT) reikalavimais, ji yra Vaistų didmeninės prekybos įmonių asociacijos narė. 2007 m. UAB “Limedika”, pirmoji iš didmeninių farmacijos įmonių, buvo įtraukta į Oficialiai patvirtintų tiekėjų sąrašą (OPTS). Įmonės augimą ir veiklos efektyvumą lemia aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, racionalus valdymas ir nuolatinis dėmesys svarbiausioms plėtros kryptims: asortimento plėtrai, kokybiškam ir operatyviam aptarnavimui, lojaliausiems klientams ir konkurencingai kainai.

UAB “Limedika” vaistais ir medicininės paskirties produktais aprūpina daugiau nei 1500 Lietuvos vaistinių ir ligoninių, tiekia medicinos ir kosmetikos prekes parduotuvėms ir optikoms. Bendrovė nuolat plečia savo partnerių – vaistų ir maisto papildų gamintojų – tinklą, kurį sudaro per 250 įmonių. UAB “Limedika” bendradarbiauja su nepriklausomomis Lietuvos vaistinėmis ir vaistinių tinklais “Baltijos vaistinių grupė”, UAB “Gintarinė vaistinė” UAB “Limedika” veikla apima ne tik farmacijos produktų platinimą, bet bendrovė teikia ir rinkodaros paslaugas. Turėdama išskirtines teises atstovauti gamintojams, ji rūpinasi produktų rinkodara nuo produkto naudojimo rinkoje pradžios ir per visus jo buvimo joje ciklus. Sėkminga šių gamintojų produktų rinkodara: Jamieson Laboratories Ltd. (Kanada), Philips Avent Ltd. (Anglija).

 

Limedika, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 134056779

Centrinė būstinė: Erdvės g. 51, Ramučių k., LT-52114 Kauno r.

Tinklapis: http://www.limedika.lt


Įmonėje dirba 342 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,530 Eur.

Pardavimo pajamos: 240,640,368 Eur.

Pelnas: 4,407,845 Eur.

 

Raktažodžiai:

gamybinė vaistinė, vaistų logistika, vaistai, vaistų tiekimas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.