Grožio terapijos ir chirurgijos klinika

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika, UAB – „Sugihara“ yra viena pirmųjų ir didžiausių specializuotų estetinės medicinos klinikų Baltijos šalyse, veikianti daugiau nei 25 metus. Šalia grožio terapijos ir chirurgijos klinikos veikia SPA ir sveikatingumo centras bei „Sugihara“ grožio centras. Klinikoje dirba daugiau nei 100 patyrusių plastinės chirurgijos, lazerinės dermatologijos, estetinės ginekologijos ir kt. profesionalų, turinčių nepriekaištingą estetikos suvokimą ir dirbančių pagal aukščiausius etikos standartus. Grožio centre teikiamos aukščiausios kokybės grožio ir kosmetologijos paslaugos, SPA ir sveikatingumo centre atliekami masažai, veikia baseinas, pirtis ir treniruoklių salė. Čia teikiama vienintelė Lietuvoje Negyvosios jūros vandens procedūra. Laukiame Jūsų!

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 111486914

Centrinė būstinė: Č. Sugiharos g. 3, LT-05115 Vilnius

Tinklapis: https://sugihara.lt/

Facebook: https://www.facebook.com/sugihara.klinika/


Įmonėje dirba 94 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,106 Eur.

Pardavimo pajamos: 3,248,139 Eur.

Pelnas: 13,490 Eur.

 

Raktažodžiai:

plastinė, estetinė chirurgija, dermatologija ir estetinė dermatologija, plaukų transplantacija, ginekologija, rytų medicina, veido procedūros, kosmetologija, kirpyklos, grožio paslaugos, spa, masažai, lieknėjimas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.