East Island

UAB East Island – Rytų išmintimi bei filosofija paremta įmonės koncepcija siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Druskininkuose kuo platesnį ir išskirtinį rytietiškų paslaugų spektrą. Tik pas mus rasite net keturių skirtingų kultūrų specialistus. Niekas taip gerai neatskleis Jums rytietiškų masažų subtilybių, kaip pats tų šalių gyventojas, todėl pas mus dirba masažo meistrai, atvykę iš Tailando, Kambodžos, Indijos ir Balio salos. Taip pat mūsų SPA centruose galite pasimėgauti tradiciniais masažais, SPA rinkiniais, kūno bei veido procedūromis su prabangia SKEYNDOR bei AROMATHERAPY ASSOCIATES kosmetika. Jauki Rytais dvelkianti aplinka, kerinti muzika, aptarnavimo kokybė bei atpalaiduojančios procedūros nukels jus i tikrą Rytų pojūčių oazę.

 

UAB East Island kontaktai

Įmonės kodas: 300131102

Centrinė būstinė: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius

Tinklapis: http://www.eastisland.lt

Facebook: https://www.facebook.com/EastIslandSPA/


Įmonėje dirba 73 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,035 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,213,492 Eur.

Pelnas: 107,485 Eur.

 

Raktažodžiai:

spa vilniuje, spa vilnius, masažai vilniuje, masažai vilnius, masažai, masažų abonementai, spa rinkiniai ir procedūros, kosmetologija


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.