Bordena

Bordena, UAB – UAB Bordena – baldų detalių gamybos įmonė, įsikūrusi Ariogaloje ir pradėjusi savo veiklą 2015 m. Specializuojamės kietųjų baldų komponentų (fasadų, lentynų, pertvarų, lovų dugnų ir pan.) gamyboje, kurioje naudojamos įvairaus tipo plokštės: MDP, AMDP, LMDP, MDF, HDF, bei lengvos konstrukcijos skydai su koriniais užpildais.
Baldinių detalių gamyboje atliekame įvairius technologinius procesus: pilnavidurių ir lengvos konstrukcijos skydų šaltas presavimas, visų tipų plokščių paviršių padengimas apdailinėmis plėvelėmis, dekoratyvinių popierių dangomis. Automatizuotais įrenginiais atliekame našų plokščių supjovimą. Kalibravimo – krašto juostų klijavimo – sugręžimo procesai atliekami automatizuotose apdirbimo linijose. Profiliniai frezavimai, sudėtingi sugręžimai, kreivalinijiniai krašto juostų klijavimai atliekami moderniuose CNC apdirbimo centruose. Taip pat, atliekame detalių, įvairių profilių, kraštinių apdailos procesus.
Kokybiškai ir tiksliai detalių gamybai naudodami naujausias technologijas paverčiame idėjas aukštos kokybės gaminiais. Visi įmonėje eksploatuojami įrenginiai yra pagaminti žymiausių ir inovatyviausių Vakarų Europos įrenginių gamintojų kaip: “Wikoma”, “Homag”, “Holzma”, “Biesse”.
Moderniose džiovyklose, pritaikant technologinius rėžimus, atliekame medienos džiovimo paslaugą.
2016 m. savo veikloje įsidiegėme FSC gamybos grandies sertifikavimo standartą, kuris užtikrina, jog mūsų produkcija pagaminta iš medienos, gautos iš miško, kuriame laikomasi tvarios plėtros principų, o gaminant produktą nė viename iš etapų nepatenka nesertifikuotų medžiagų. FSC standarto taikymas įmonėje garantuoja, jog įmonės veikloje ypatingas dėmesys skiriamas darbo saugai ir sveikatai, darbuotojų mikroklimato gerinimui, nenaudojamas vaikų darbas.
Per 2018 m. įgyvendinome pagrindinius įmonės plėtros bei kokybės standartų uždavinius ir išaugome iki kiek daugiau kaip 100 darbuotojų. Iš mūsų komponentų pagaminti kokybiški baldai pasiekia savo pirkėjus visame pasaulyje.

 

Bordena, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 304073881

Centrinė būstinė: Žemaičių g. 49B, Ariogala, LT-60253 Raseinių r.

Facebook: https://www.facebook.com/uab.bordena?ref=br_rs


Įmonėje dirba 135 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,918 Eur.

Pardavimo pajamos: 17,345,163 Eur.

Pelnas: 464,874 Eur.

 

Raktažodžiai:

furnitūra, baldų gamybos medžiagos


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: