Lietuvos kepėjas

Lietuvos kepėjas, UAB – Gerbdami senąsias tradicijas, saugodami ir tobulindami lietuviškos duonos receptūras, kartu kuriame ir naujas – kokybės bei gero skonio tradicijas. Dešimtmečius kaupta patirtis, tik aukščiausios kokybės ingredientai ir moderni gamybos įranga – tai, ko reikia, kad gimtų tikrai gera duona. Lietuvos kepėjas – šviežių ir šaldytų duonos bei pyrago gaminių tiekėjas, modernią, pačius aukščiausius standartus atitinkančią, bemaž 100 naujų darbo vietų sukurusią gamyklą įkūręs Lietuvos širdyje – Kaune. Tačiau toks apibūdinimas, kad ir tikslus, būtų tikrai per siauras, norint aprašyti projektą, apimantį gerokai daugiau nei tik gamybą.

 

Lietuvos kepėjas, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 160289717

Centrinė būstinė: Taikos pr. 104C, LT-51162 Kaunas

Tinklapis: http://lietuvoskepejas.lt

Facebook: https://www.facebook.com/Lietuvos.kepejas/


Įmonėje dirba 131 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,520 Eur.

Pardavimo pajamos: 34,509,219 Eur.

Pelnas: 1,164,673 Eur.

 

Raktažodžiai:

kepykla, “bočių” juoda duona, “didikų grūdų” tamsi duona su saulėgrąžomis, didikų grūdų – juoda duona su saulėgrąžų sėklomis, “tikra” ruginė duona su saulėgrąžomis, “tikra” ruginė duona, tamsi ruginė duona, duona su džiovintais vaisiais ir riešutais, didikų grūdų – šviesi duoda su sėklomis, “palangos” šviesi duona, “didikų grūdų” šviesi duona su saulėgrąžomis, šviesi duona su saulėgrąžomis, duonos gamintojai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Mūsų partneriai: