Klaipėdos Smeltė

Klaipėdos Smeltė, laivų krovos AB – Laivų krovos akcinė bendrovė “Klaipėdos Smeltė” – šiuolaikiška ir veržli jūrų krovinių kompanija Klaipėdos uoste. Bendrovė krauna ir sandėliuoja konteinerius, negabaritinius ir sunkiasvorius įrengimus, šaldytos mėsos ir žuvies produkciją bei įvairius pakuotus, birius ir suverstinius krovinius. Šiuo metu LKAB “Klaipėdos Smeltė” pajėgumai leidžia perkrauti daugiau kaip 3,5 mln. tonų krovinių per metus. Kompanija nuosavais šilumvežiais paskirsto geležinkelio vagonus vidiniuose geležinkelio keliuose bei teikia kitas su krovinių perkrovimu ir aptarnavimu susijusias paslaugas.

LKAB “Klaipėdos Smeltė” yra tarptautinio konteinerių terminalų tinklo, priklausančio kompanijai “Terminal Investment Limited” (TIL), dalis. Valdanti daugiau kaip 25 konteinerių terminalus įvairiuose kontinentuose, TIL glaudžiai bendradarbiauja su antra pagal dydį pasaulyje konteinerius gabenančia laivybos kompanija “Mediterranean Shipping Company” (MSC). TIL būstinė – Bergen op Zoom, Olandija.

LKAB “Klaipėdos Smeltė” yra Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos ir Lietuvos logistikos asociacijos narė.

Mūsų klientai – krovinių eksportuotojai ir importuotojai, Lietuvos ir užsienio ekspedicinės įmonės, tarptautinės laivybos kompanijos.

 

Klaipėdos Smeltė, laivų krovos AB kontaktai

Įmonės kodas: 140346114

Centrinė būstinė: Nemuno g. 24, LT-93278 Klaipėda

Tinklapis: http://www.smelte.lt


Įmonėje dirba 297 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,858 Eur.

Pardavimo pajamos: 32,468,415 Eur.

Pelnas: 4,892,279 Eur.

 

Raktažodžiai:

jūrų krovinių kompanija, vandens transportas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: