Elektra man

Elektra man, UAB – Greenup.lt tai patyrusių, išsilavinusių ir kompetentingų žmonių komanda. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas yra tvarių technologijų ir inovacijų plėtra vystant ir diegiant prieinamus energijos sprendimus, kuriais kardinaliai pakeisime priėjimą prie energijos Lietuvos ir pasaulio gyventojams. Manome, kad tradiciniai energijos gamybos būdai jau atgyvenę ir teršia ne tik atmosferą, bet ir kenkia žmonėms – tiek biologiškai, tiek ekonomiškai. Tikime, kad atsinaujinanti energetika yra puikus šios problemos sprendimo būdas. Atsinaujinanti energetika – švari, moderni, efektyvi ir nemokama, pasinaudokite šiaip privalumais ir tapkite saulės elektrinės savininku, susisiekite jau dabar: [email protected], +370-625-07807 arba užpildykite trumpą mūsų saulės elektrinės formą ir mes susisieksime su jumis!

 

Elektra man, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 304150616

Centrinė būstinė: Linkmenų g. 25, LT-08217 Vilnius

Tinklapis: http://greenup.lt

Facebook: https://www.facebook.com/greenup.lt/


Įmonėje dirba 36 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,245 Eur.

Pardavimo pajamos: 4,831,148 Eur.

Pelnas: 107,991 Eur.

 

Raktažodžiai:

saulės elektrinės, saulės elektrinės namams, saulės elektrinės verslui, saulės parkai, parama, parama fiziniams asmenims, parama verslo įmonėms


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: