Achempak

Achempak, UAB – Bendrovė gamina polipropileninius didmaišius (minkštuosius konteinerius), skirtus įvairiausių trąšų, grūdų, chemikalų ir kt. birių pavojingų ir nepavojingų produktų, taip pat maisto produktų pakavimui, transportavimui ir sandėliavimui. Didmaišiai yra lengvi, kokybiški, plataus pritaikymo spektro, saugūs vienkartinio ar daugkartinio panaudojimo, vienos, dviejų ar keturių kilpų.

Asortimentas – pasirinktinai nuo 500 kg iki 2000 kg talpos su galimybe konstruoti ir gaminti didmaišius pagal specifinius užsakovo reikalavimus.

Didmaišių žymėjimas – gaminami polipropileniniai didmaišiai žymimi vartotojų firmų logotipais, kuriuos galime atspausdinti net 4 spalvų, ir priklausomai nuo didmaišio konstrukcijos, ant kelių didmaišio pusių.

Bendrovės gamybiniai pajėgumai – 300.000 vnt/mėn., dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, pastoviai atnaujinami gamybos įrengimai. Didmaišių paklausa nuolat auga, kadangi jų naudojimas sutaupo laiko fasuojant birius produktus, mažina transportavimo kaštus, lengvina pakrovimą bei didina įmonių, naudojančių juos, konkurencingumą.

Bendrovės gaminama produkcija parduodama Lietuvoje, eksportuojama į Latviją, Estiją, Prancūziją, Jungtinę Karalystę bei kt. Europos ir rytų šalis.

Bendrovės veikla sertifikuota pagal ISO 9001:2008 kokybės standartus.

 

Achempak, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 110710455

Centrinė būstinė: Jonalaukio k., Ruklos sen., LT-55296 Jonavos r.

Tinklapis: http://www.achempak.com

Facebook: https://www.facebook.com/Achempak/


Įmonėje dirba 103 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,879 Eur.

Pardavimo pajamos: 11,969,031 Eur.

Pelnas: 753,036 Eur.

 

Raktažodžiai:

1 ir 2 kilpų didmaišiai, 4 kilpų didmaišiai, ventiliuojamo audinio didmaišiai, austi pp maišai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.