Didžiausios kalbų kursų įmonės Lietuvoje

Didžiausi kalbų kursų įmonės Lietuvoje pagal metines apyvartas. Pagal 2022 metų duomenis didžiausios įmonės yra Kalba.Lt, Intellectus kalbų centras, Scandinavian Language School, Ego perfectus, AMES Education, PRIMA EDUCATIO UAB, ALFABET EDUCATION, Lingua Lituanica, MB Kalbėk. Metinės pardavimo pajamos svyruoja nuo 0,16 mln. iki 2,6 mln. Eur.

Kalba.Lt - UAB “Kalba.Lt” - didžiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacijos įmonė

Kalba.Lt rekvizitai:

Centrinė būstinė: Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas.

Įmonėje dirba 40 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,498 Eur.

Pardavimo pajamos: 2,616,765 Eur.

Pelnas: -630,572 Eur.


Daugiau info: https://www.kalba.lt


Intellectus kalbų centras - Teikiame profesionalias paslaugas anglų kalbos mokymo, karjeros mentorystės ir įvairių dalykų korepetitorių, taip pat vertimo bei redagavimo srityse. Įdiegta griežta kokybės vadybos sistema, šiuolaikinių technologijų taikymas ir gerai organizuotas darbas leidžia sumažinti kainas išlaikant aukštą paslaugų kokybę.

Intellectus kalbų centras rekvizitai:

Centrinė būstinė: Laisvės pr. 88, LT-06125 Vilnius.

Įmonėje dirba 32 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,926 Eur.

Pardavimo pajamos: 2,212,757 Eur.

Pelnas: 151,385 Eur.


Daugiau info: https://intellectus.lt


Scandinavian Language School - SLS (Selection and Language Services) teikia aukštos kokybės personalo atrankos ir kalbų mokymo paslaugas įmonėms bei privatiems asmenims.

Scandinavian Language School rekvizitai:

Centrinė būstinė: Liepyno g. 2-105, LT-08108 Vilnius.

Įmonėje dirba 12 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 3,309 Eur.

Pardavimo pajamos: 973,508 Eur.

Pelnas: -109,882 Eur.


Daugiau info: http://www.slsunited.lt


Ego perfectus - egoPERFECTUS – tai partneris tiems, kurie siekia nuolatinio tobulėjimo visą gyvenimą ir nori bei gali tai daryti pačiu patogiausiu būdu jiems.

Ego perfectus rekvizitai:

Centrinė būstinė: Lapių g. 3-37, LT-08109 Vilnius.

Įmonėje dirba 6 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,651 Eur.

Pardavimo pajamos: 743,738 Eur.

Pelnas: 76,153 Eur.


Daugiau info: http://egoperfectus.lt/


AMES Education - Mūsų tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame mokymo kokybei. Ir tai pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti mokslų AMES anglų kalbos akademijoje.Laviname visus kalbos įgūdžiusLaviname skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius.Skiriame dėmesį aktyvaus bei pasyvaus žodyno plėtimui.Padedame nustatyti ir užpildyti visas kalbos žinių spragas.Kursų turinį ir metodus lanksčiai pritaikome individualiems poreikiams.Taikome naujausius komunikacijos metodus.Analizuojame autentiškas situacijas.Garantuojame kokybęDėsto kvalifikuoti, patyrę dėstytojai.Mokymo programas sudarome pagal užsienio specialistų rekomendacijas.Naudojame tik originalią, pasaulyje pripažintų leidyklų (Cambridge, Oxford, Longman ir kt.) mokomąją medžiagą, kurią nuolat atnaujiname.Naudojame šiuolaikinę vaizdo, garso ir kitą interaktyvią įrangą.Atidžiai stebime paslaugų kokybę ir ją nuolat tobuliname.Kursai Lietuvoje Norite patobulinti bendrinę, šnekamąją ar dalykinę anglų kalbą? Rūpi kuo geriau pasiruošti valstybiniam brandos ar išlaikyti rimtą tarptautinį egzaminą? Mąstote apie savo įmonės ateitį ir norėtumėte motyvuoti darbuotojus suteikdami jiems galimybę tobulinti anglų kalbos gebėjimus? Visa tai ir dar daugiau rasite mūsų tvarkaraščiuose.Mokymo programas rengiame atsižvelgdami į užsienio specialistų rekomendacijas. Visus AMES kursus vertiname pagal tarptautinius CEF (Common European Framework) standartus. Jaukiose ir šiuolaikiškose AMES klasėse galite lankyti grupinius ir individualius užsiėmimus. 24/7 veikiančioje internetinėje AMES aplinkoje rasite daugybę naudingų užduočių ir straipsnių. Stažuotės ir kalbų stovyklos užsienyje Esame sukaupę didelę patirtį siųsdami mokytis suaugusiuosius ir moksleivius į užsienio šalis. Viską stengiamės išbandyti patys, todėl galime atsakingai rekomenduoti tinkamiausias mokymosi programas, koledžus ir universitetus, patarti, kur ir ką geriausia mokytis.Malonūs ir geranoriški AMES administracijos darbuotojai gali jums parinkti apgyvendinimą, palankiomis sąlygomis rezervuoti kelionės bilietus, padėti išspręsti studijų užsienyje metu netikėtai iškilusias problemas. Akredituotas egzaminų centras Mums rūpi, kad jūsų pastangos ir AMES akademijoje įgytos anglų kalbos žinios būtų patvirtintos tarptautiniu mastu. Esame akredituotas PTE (Pearson Test of English) ir LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) egzaminų centras, taip pat akredituotas valstybės tarnautojų testavimo centras.AMES akademijoje galite ne tik pasitikrinti žinias, išlaikyti solidų tarptautinį egzaminą bei gauti tarptautinį pažymėjimą, bet ir tinkamai pasiruošti patiems egzaminams.

AMES Education rekvizitai:

Centrinė būstinė: Naugarduko g. 4-3, LT-01309 Vilnius.

Įmonėje dirba 13 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,115 Eur.

Pardavimo pajamos: 698,558 Eur.

Pelnas: 23,902 Eur.


Daugiau info: http://www.ames.lt


PRIMA EDUCATIO UAB - "Pingu`s English" - anglų kalbos mokykla 3 iki 12 metų vaikams.

PRIMA EDUCATIO UAB rekvizitai:

Centrinė būstinė: Lvovo g. 89/1, LT-06227 Vilnius.

Įmonėje dirba 17 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,612 Eur.

Pardavimo pajamos: 413,919 Eur.

Pelnas: 4,939 Eur.


Daugiau info: http://www.pingusenglish.lt/


ALFABET EDUCATION - Moderni kalbų mokykla, atitinkanti aukščiausius tarptautinius standartus bei rytojaus žmonių poreikius. Atidžiai stebime ir vystome paslaugų kokybę.

ALFABET EDUCATION rekvizitai:

Centrinė būstinė: Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius.

Įmonėje dirba 3 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 0 Eur.

Pardavimo pajamos: 263,373 Eur.

Pelnas: 53,081 Eur.


Daugiau info: http://www.alfabet.lt


Lingua Lituanica - LIETUVIŲ KALBOS MOKYMAS

Lingua Lituanica rekvizitai:

Centrinė būstinė: Gedimino pr. 26-305, LT-01104 Vilnius.

Įmonėje dirba 3 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 0 Eur.

Pardavimo pajamos: 172,381 Eur.

Pelnas: 14,854 Eur.


Daugiau info: http://www.lingualit.lt


MB Kalbėk - Esame energingų bei profesionalių mokytojų komanda, pasiruošusi padėti išmokti ar pagilinti užsienio kalbą. Mūsų paslaugas sudaro anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, rusų, bei japonų kalbos kursai. Taip pat vedame ir lietuvių kalbos kursus užsieniečiams. Atsižvelgiame į kiekvieno studento poreikius bei galimybes, mokymosi medžiagą bei metodus pritaikome individualiai. Pamokų metu pasitelkiame įvairius smagius žaidimus, vaizdo įrašus, kalbėjimo užduotis. Mums svarbu, kad mokymasis būtų ne tik efektyvus bei naudingas, bet ir smagus bei malonus!

MB Kalbėk rekvizitai:

Centrinė būstinė: M. Eimaičio g. 18, LT-46150 Kaunas.

Įmonėje dirba 2 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 0 Eur.

Pardavimo pajamos: 156,446 Eur.

Pelnas: 420 Eur.


Daugiau info: https://www.speakup.lt/


American English School - ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS

American English School rekvizitai:

Centrinė būstinė: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.

Įmonėje dirba 10 darbuotojai (2023 metais).

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,134 Eur.

Pardavimo pajamos: 0 Eur.

Pelnas: 969 Eur.


Daugiau info: http://www.ames.lt


Infocloud.lt puslapyje rasite visas didžiausias pramonės, paslaugų ar prekybos įmones Lietuvoje pagal kategorijas. Jus taip pat gali sudominti susiję straipsniai apačioje:

Mūsų partneriai: