MB Kalbėk

MB "Kalbėk" – Esame energingų bei profesionalių mokytojų komanda, pasiruošusi padėti išmokti ar pagilinti užsienio kalbą. Mūsų paslaugas sudaro anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, rusų, bei japonų kalbos kursai. Taip pat vedame ir lietuvių kalbos kursus užsieniečiams. Atsižvelgiame į kiekvieno studento poreikius bei galimybes, mokymosi medžiagą bei metodus pritaikome individualiai. Pamokų metu pasitelkiame įvairius smagius žaidimus, vaizdo įrašus, kalbėjimo užduotis. Mums svarbu, kad mokymasis būtų ne tik efektyvus bei naudingas, bet ir smagus bei malonus!

 

MB "Kalbėk" kontaktai

Įmonės kodas: 304450492

Centrinė būstinė: M. Eimaičio g. 18, LT-46150 Kaunas

Tinklapis: https://www.speakup.lt/

Facebook: https://www.facebook.com/SpeakUpKalbuMokykla/


Įmonėje dirba 2 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 0 Eur.

Pardavimo pajamos: 156,446 Eur.

Pelnas: 420 Eur.

 

Raktažodžiai:

kalbų mokymai, anglų kalbos kursai, vokiečių kalbos kursai, ispanų kalbos kursai, prancūzų kalbos kursai, rusų kalbos kursai, lietuvių kalbos kursai, japonų kalbos kursai, italų kalbos kursai, ielts kursai, kalbų kursai įmonėms, anglų kalbos kursai įmonėms, vokiečių kalbos kursai įmonėms, ispanų kalbos kursai įmonėms, prancūzų kalbos kursai įmonėms, rusų kalbos kursai įmonėms, lietuvių kalbos kursai įmonėms, skandinavų kalbos kursai įmonėms, kalbų kursai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: