AMES Education

AMES Education, UAB – Mūsų tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame mokymo kokybei. Ir tai pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti mokslų AMES anglų kalbos akademijoje.

Laviname visus kalbos įgūdžius
Laviname skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius.
Skiriame dėmesį aktyvaus bei pasyvaus žodyno plėtimui.
Padedame nustatyti ir užpildyti visas kalbos žinių spragas.
Kursų turinį ir metodus lanksčiai pritaikome individualiems poreikiams.
Taikome naujausius komunikacijos metodus.
Analizuojame autentiškas situacijas.
Garantuojame kokybę
Dėsto kvalifikuoti, patyrę dėstytojai.
Mokymo programas sudarome pagal užsienio specialistų rekomendacijas.
Naudojame tik originalią, pasaulyje pripažintų leidyklų (Cambridge, Oxford, Longman ir kt.) mokomąją medžiagą, kurią nuolat atnaujiname.
Naudojame šiuolaikinę vaizdo, garso ir kitą interaktyvią įrangą.
Atidžiai stebime paslaugų kokybę ir ją nuolat tobuliname.

Kursai Lietuvoje

Norite patobulinti bendrinę, šnekamąją ar dalykinę anglų kalbą? Rūpi kuo geriau pasiruošti valstybiniam brandos ar išlaikyti rimtą tarptautinį egzaminą? Mąstote apie savo įmonės ateitį ir norėtumėte motyvuoti darbuotojus suteikdami jiems galimybę tobulinti anglų kalbos gebėjimus? Visa tai ir dar daugiau rasite mūsų tvarkaraščiuose.

Mokymo programas rengiame atsižvelgdami į užsienio specialistų rekomendacijas. Visus AMES kursus vertiname pagal tarptautinius CEF (Common European Framework) standartus. Jaukiose ir šiuolaikiškose AMES klasėse galite lankyti grupinius ir individualius užsiėmimus. 24/7 veikiančioje internetinėje AMES aplinkoje rasite daugybę naudingų užduočių ir straipsnių.

Stažuotės ir kalbų stovyklos užsienyje

Esame sukaupę didelę patirtį siųsdami mokytis suaugusiuosius ir moksleivius į užsienio šalis. Viską stengiamės išbandyti patys, todėl galime atsakingai rekomenduoti tinkamiausias mokymosi programas, koledžus ir universitetus, patarti, kur ir ką geriausia mokytis.

Malonūs ir geranoriški AMES administracijos darbuotojai gali jums parinkti apgyvendinimą, palankiomis sąlygomis rezervuoti kelionės bilietus, padėti išspręsti studijų užsienyje metu netikėtai iškilusias problemas.

Akredituotas egzaminų centras

Mums rūpi, kad jūsų pastangos ir AMES akademijoje įgytos anglų kalbos žinios būtų patvirtintos tarptautiniu mastu. Esame akredituotas PTE (Pearson Test of English) ir LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) egzaminų centras, taip pat akredituotas valstybės tarnautojų testavimo centras.

AMES akademijoje galite ne tik pasitikrinti žinias, išlaikyti solidų tarptautinį egzaminą bei gauti tarptautinį pažymėjimą, bet ir tinkamai pasiruošti patiems egzaminams.

 

AMES Education, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 124928752

Centrinė būstinė: Naugarduko g. 4-3, LT-01309 Vilnius

Tinklapis: http://www.ames.lt


Įmonėje dirba 13 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,115 Eur.

Pardavimo pajamos: 698,558 Eur.

Pelnas: 23,902 Eur.

 

Raktažodžiai:

anglų kalbos kursai, kalbų kursai