Laiko žvaigždė

Laiko žvaigždė, UAB – „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ – specializuotų kokybiškų, stilingų ir originalių laikrodžių parduotuvių tinklas visoje Lietuvoje bei internete adresu www.laikrodziucentras.lt. Platus pasirinkimas ir daug žinomų gamintojų: šveicariški laikrodžiai „Certina“, „Candino“, „Jaguar“, „Rodania“, „a.b.art“, „Manfred Cracco“, „Swiss Military by Chrono / Swiss Collection“, mados prekiniai vardai „Boss“, „Daniel Wellington“, „Festina“, „Lotus“, „Maserati“, „Pierre Cardin“, taip pat Japonijos pasididžiavimas „Citizen“, „Casio“ (G-Shock), jaunimo numylėtiniai „Paul Hewitt“, „Obaku“ ir t.t.

 

Laiko žvaigždė, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 135078839

Centrinė būstinė: Partizanų g. 75K, LT-50308 Kaunas

Tinklapis: https://www.laikrodziucentras.lt

Facebook: https://www.fb.com/laikrodziucentras


Įmonėje dirba 23 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,755 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,791,975 Eur.

Pelnas: 59,922 Eur.

 

Raktažodžiai:

laikrodžiai, laikrodžių parduotuvė, moteriški laikrodžiai, vyriški laikrodžiai, vaikiški laikrodžiai, universalūs laikrodžiai, kišeniniai laikrodžiai, išmanieji laikrodžiai, hibridiniai laikrodžiai, aksesuarai, auskarai, pakabukai ir koljė, apyrankės, žiedai, laikrodžių apyrankės, vyriški dirželiai ir apyrankės, moteriški dirželiai ir apyrankės, universalūs dirželiai ir apyrankės


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.