Dassault Systemes

Dassault Systemes, UAB – No Magic (Dassault Systemes, UAB) – IT kompanija, technologinių inovacijų kūrėjai Kaune. Garsiausias produktas – „MagicDraw“, skirtas modeliuoti sudėtingas programinės ir techninės įrangos sistemas, organizacijos architektūras ir verslo procesus. Esame savo srities lyderiai, kuriais pasitiki tokie klientai kaip NASA, BOEING, AUDI ar SCHNEIDER.

Du dešimtmečius veikę kaip „No Magic Europe“, 2020-taisias pakeitėme vardą, prisijungę prie prancūziškojo kapitalo korporacijos „Dassault Systemes“: tai antra pagal dydį programinės įrangos kūrimo kompanija Europoje. Čia kuriami vizionieriški ir laiką pralenkiantys sprendimai transformuoja ištisas industrijas, iš pagrindų pakeisdami produktų kūrybos, gamybos ir palaikymo modelius. Nuo autonominių automobilių, iki virtualių širdies operacijų – „Dassault Systemes“ kuriami simuliaciniai sprendimai ir skaitmeniniai dvyniai yra tai, be ko nebeįsivaizduojama progresyvi pramonė, mokslas ir verslas.

 

Dassault Systemes, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 111657735

Centrinė būstinė: Savanorių pr. 367, LT-49425 Kaunas

Tinklapis: http://www.3ds.com


Įmonėje dirba 96 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 5,138 Eur.

Pardavimo pajamos: 8,267,904 Eur.

Pelnas: 239,082 Eur.

 

Raktažodžiai:

it įmonė, it paslaugos


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.