Vidutinės butų nuomos kainos Kaune pagal mikrorajoną

Vidutinės butų nuomos kainos Kaune pagal NT skelbimų statistiką. Nuomos kainos pateiktos pagal mikrorajoną ir butų statybos metus: nauja statyba – nuo 2000 metų, sena statyba – iki 2000 metų. Kainos pateiktos eurais už kvadratinį metrą.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Aleksotas (sena statyba)7.097.098.028.259.56
Aleksotas (nauja statyba)9.908.239.488.9714.56
Aukštieji Šančiai (sena statyba)6.677.849.419.189.67
Aukštieji Šančiai (nauja statyba)9.0910.7410.588.2111.94
Aukštutiniai Kaniūkai (nauja statyba)5.07-10.009.219.27
Centras (sena statyba)8.599.6511.5910.8112.03
Centras (nauja statyba)9.6210.9512.2713.62-
Dainava (sena statyba)6.327.288.719.959.78
Dainava (nauja statyba)8.429.6712.8510.9011.01
Eiguliai (sena statyba)5.637.268.048.559.76
Eiguliai (nauja statyba)5.677.5510.9111.9012.23
Freda (sena statyba)5.9411.64-8.4715.20
Freda (nauja statyba)8.158.7910.3310.4312.56
Kalniečiai (sena statyba)5.527.318.508.7310.45
Panemunė (sena statyba)5.876.768.718.158.26
Petrašiūnai (sena statyba)6.328.569.4410.029.25
Romainiai (nauja statyba)6.535.878.339.849.95
Senamiestis (sena statyba)9.048.7712.1110.9812.56
Senamiestis (nauja statyba)12.6112.0818.0114.4114.68
Šilainiai (sena statyba)5.156.517.837.638.39
Šilainiai (nauja statyba)5.858.849.6910.0311.62
Vilijampolė (sena statyba)5.247.088.869.279.67
Vilijampolė (nauja statyba)8.248.0911.7813.0212.81
Žaliakalnis (sena statyba)6.377.759.209.149.84
Žaliakalnis (nauja statyba)8.469.5213.1012.9612.40
Žemieji Šančiai (sena statyba)7.258.549.9611.549.50
Žemieji Šančiai (nauja statyba)7.989.0912.7512.6014.40
Žemutiniai Kaniūkai (nauja statyba)-8.27-8.7612.15

Kad būtų lengviau įvertinti nuomos kainas, žemiau pateikiame lentelę su orientacinėmis vidutinio dydžio buto (50 kv. metrų ploto) nuomos kainomis eurais.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Aleksotas (sena statyba)355355401413478
Aleksotas (nauja statyba)495412474449728
Aukštieji Šančiai (sena statyba)334392471459484
Aukštieji Šančiai (nauja statyba)455537529411597
Aukštutiniai Kaniūkai (nauja statyba)254-500461464
Centras (sena statyba)430483580541602
Centras (nauja statyba)481548614681-
Dainava (sena statyba)316364436498489
Dainava (nauja statyba)421484643545551
Eiguliai (sena statyba)282363402428488
Eiguliai (nauja statyba)284378546595612
Freda (sena statyba)297582-424760
Freda (nauja statyba)408440517522628
Kalniečiai (sena statyba)276366425437523
Panemunė (sena statyba)294338436408413
Petrašiūnai (sena statyba)316428472501463
Romainiai (nauja statyba)327294417492498
Senamiestis (sena statyba)452439606549628
Senamiestis (nauja statyba)631604901721734
Šilainiai (sena statyba)258326392382420
Šilainiai (nauja statyba)293442485502581
Vilijampolė (sena statyba)262354443464484
Vilijampolė (nauja statyba)412405589651641
Žaliakalnis (sena statyba)319388460457492
Žaliakalnis (nauja statyba)423476655648620
Žemieji Šančiai (sena statyba)363427498577475
Žemieji Šančiai (nauja statyba)399455638630720
Žemutiniai Kaniūkai (nauja statyba)-414-438608

Šaltinis: aruodas.lt

KEELEAD L09 Pro telefono stabilizatorius

Kaina: €39

Profesionalus telefono stabilizatorius, laikiklis ir trikojis su nuotoliniu valdymu ir LED apšvietimu.

Mūsų partneriai: