Novakopa

Novakopa, UAB – UAB Novakopa yra įgaliotas Triumph-Adler atstovas Lietuvoje, Toshiba, Konica Minolta, Kyocera partneriai.Taip pat prekiaujame HewletPackard, Brother, Canon, OPUS ir kitų prekinių ženklų biuro įranga.
Nauji, naudoti, restauruoti kopijavimo aparatai. Prekyba, remontas, nuoma. Multimedia projektoriai, spausdintuvai, nešiojamieji kompiuteriai, kopijavimo (spalvoto ir nespalvoto) paslaugos. Kopijavimo, biuro popierius, raštinės, kanceliarinės prekės.

 

Novakopa, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 135592370

Centrinė būstinė: A. Juozapavičiaus pr. 7, LT-45251 Kaunas

Tinklapis: http://www.novakopa.lt


Įmonėje dirba 47 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,796 Eur.

Pardavimo pajamos: 5,728,436 Eur.

Pelnas: 380,393 Eur.

 

Raktažodžiai:

kopijavimo ir spausdinimo technika įrangos pardavimas ilgalaikė, trumpalaikė ir išperkamoji nuoma techninė įrangos priežiūra ir remontas programiniai apskaitos sprendimai, biuro popierius biuro popierius ir jo gaminiai raštinės reikmenys, eksploatacinės medžiagos   originalios kasetės analoginės kasetės, konferencijų įranga vaizdo projektorių ir jų priedų pardavimas bei nuoma profesionalūs ekranai, vaizdo sienos interaktyvūs sprendimai lentos ir jų priedai, reklamos paslaugos ir spaudos darbai spaudos darbai vidaus ir lauko reklama verslo dovanos / reklaminė atributika reklaminė tekstilė hologramų gamyba


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.