Vidutinės butų nuomos kainos Klaipėdoje pagal mikrorajoną

Vidutinės butų nuomos kainos Klaipėdoje pagal NT skelbimų statistiką. Nuomos kainos pateiktos pagal mikrorajoną ir butų statybos metus: nauja statyba – nuo 2000 metų, sena statyba – iki 2000 metų. Kainos pateiktos eurais už kvadratinį metrą.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Alksnynė (sena statyba)4.055.296.517.6711.44
Alksnynė (nauja statyba)5.796.89-9.4710.16
Baltija (sena statyba)4.215.0011.896.398.63
Baltija (nauja statyba)7.077.667.279.6310.33
Bandužiai (sena statyba)3.694.183.457.0710.93
Centras (sena statyba)5.887.399.1311.2810.19
Centras (nauja statyba)9.179.5812.2812.4512.67
Debrecenas (sena statyba)5.726.5111.306.657.01
Kaunas (sena statyba)5.744.959.6810.1310.47
Kaunas (nauja statyba)6.0012.00-8.7310.69
Laukininkai (sena statyba)3.294.909.417.379.27
Mažasis kaimelis (sena statyba)5.266.468.708.9115.05
Mažasis kaimelis (nauja statyba)5.947.099.3210.2110.03
Miškas (sena statyba)5.675.588.069.258.32
Miškas (nauja statyba)7.069.239.609.769.36
Naujakiemis (sena statyba)4.613.579.388.889.42
Paupiai (nauja statyba)7.014.5514.8613.5913.64
Poilsis (sena statyba)6.015.767.957.467.87
Rumpiškės (sena statyba)4.317.2311.828.408.42
Senamiestis (sena statyba)7.489.2212.5211.7811.95
Senamiestis (nauja statyba)12.1412.6017.1311.8411.41
Sportininkai (sena statyba)5.937.658.238.5411.03
Tauralaukis (sena statyba)5.365.6510.128.257.92
Tauralaukis (nauja statyba)7.337.33-9.4911.03
Varpai (sena statyba)5.945.796.985.976.08
Varpai (nauja statyba)5.63--8.239.62
Vėtrungė (sena statyba)6.817.7813.2910.5811.23
Vėtrungė (nauja statyba)7.147.718.5710.5011.20
Vingis (sena statyba)4.457.158.626.359.35
Žardininkai (sena statyba)5.066.137.708.828.59
Žvejybos uostas (sena statyba)4.076.629.808.2410.31

Kad būtų lengviau įvertinti nuomos kainas, žemiau pateikiame lentelę su orientacinėmis vidutinio dydžio buto (50 kv. metrų ploto) nuomos kainomis eurais.

Mikrorajonas2020-052021-052022-052023-052024-05
Alksnynė (sena statyba)203265326384572
Alksnynė (nauja statyba)290345-474508
Baltija (sena statyba)211250595320432
Baltija (nauja statyba)354383364482517
Bandužiai (sena statyba)185209173354547
Centras (sena statyba)294370457564510
Centras (nauja statyba)459479614623634
Debrecenas (sena statyba)286326565333351
Kaunas (sena statyba)287248484507524
Kaunas (nauja statyba)300600-437535
Laukininkai (sena statyba)165245471369464
Mažasis kaimelis (sena statyba)263323435446753
Mažasis kaimelis (nauja statyba)297355466511502
Miškas (sena statyba)284279403463416
Miškas (nauja statyba)353462480488468
Naujakiemis (sena statyba)231179469444471
Paupiai (nauja statyba)351228743680682
Poilsis (sena statyba)301288398373394
Rumpiškės (sena statyba)216362591420421
Senamiestis (sena statyba)374461626589598
Senamiestis (nauja statyba)607630857592571
Sportininkai (sena statyba)297383412427552
Tauralaukis (sena statyba)268283506413396
Tauralaukis (nauja statyba)367367-475552
Varpai (sena statyba)297290349299304
Varpai (nauja statyba)282--412481
Vėtrungė (sena statyba)341389665529562
Vėtrungė (nauja statyba)357386429525560
Vingis (sena statyba)223358431318468
Žardininkai (sena statyba)253307385441430
Žvejybos uostas (sena statyba)204331490412516

Šaltinis: aruodas.lt

KEELEAD L09 Pro telefono stabilizatorius

Kaina: €39

Profesionalus telefono stabilizatorius, laikiklis ir trikojis su nuotoliniu valdymu ir LED apšvietimu.

Mūsų partneriai: