Lankmeta

Lankmeta, UAB – UAB „Lankmeta“ – viena iš lakštinio metalo lankstymo lyderių Pabaltijo šalyse.

Įmonė įsteigta 2002 m. balandžio 8 d. Panevėžyje. Pagrindinė UAB “Lankmeta” veikla – šaltai lankstytų plieno profilių gamyba. Įrenginių parkas leidžia gaminti aukštos kokybės lakštinio metalo produkciją įvairiems ūkio sektoriams: statybai, pramonei, prekybai, žemės ūkiui, individualiems užsakovams. Didelis dėmesys skiriamas gaminamos produkcijos kokybei. Gamyboje naudojame aukštos kokybės žaliavas iš patikimų tiekėjų. Produkcija gaminama iš lakštinio metalo: cinkuoto, juodo, nerūdijančio plieno, aliuminio, vario. Platus paslaugų pasirinkimas: metalo lankstymas, karpymas, pjovimas lazeriu, išvyniojimas iš rulonų, lyginimas, perforavimas. Pagrindinė įmonės sėkmės priežastis – patikimi santykiai su verslo partneriais, greita orientacija į klientų poreikius, kvalifikuoti specialistai. Taip pat turime ilgametę patirtį, eksportuojant produkciją į Rytų ir Vakarų šalis.

Vizija ir misija

UAB „Lankmeta“ – tai ambicinga įmonė, pasirengusi įgyvendinti Jūsų individualius pageidavimus ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.
Mūsų VIZIJA – tapti ilgalaikiu patikimu lakštinio metalo produktų tiekėju Lietuvos ir užsienio rinkose.
Įmonės MISIJA – gaminti ir tiekti kokybiškus, konkurentabilius ir laiku pagamintus lakštinio metalo gaminius ir paslaugas.

Mūsų VERTYBĖS:

 

Lankmeta, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 148444514

Centrinė būstinė: Trakiškio g. 9, LT-38102 Panevėžys

Tinklapis: http://www.lankmeta.lt

Facebook: https://www.facebook.com/lankmeta


Įmonėje dirba 127 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,290 Eur.

Pardavimo pajamos: 9,101,935 Eur.

Pelnas: 213,096 Eur.

 

Raktažodžiai:

metalo profiliai, termoprofiliai, ventiliuojamų fasadų profiliai, fasadinės kasetės, montažiniai kampai, profiliai grindų betonavimui, termo (deformacinės) siūlės, lankstyti metalo gaminiai, metalo lankstymas, metalo perforavimas, metalo pjovimas lazeriu, metalo karpymas, termopanelių surinkimas, šlifavimas po lazerinio pjovimo, metalo rulonų išvyniojimas, metalo konstrukcijos


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: