Kompanija Chevron

„Chevron Corporation“ per savo dukterines įmones vykdo integruotas energetikos ir cheminių medžiagų operacijas visame pasaulyje. Bendrovė veikia dviejuose segmentuose: „Upstream“ ir „Downstream“.

„Upstream“ segmentas užsiima žalios naftos ir gamtinių dujų žvalgymu, plėtra, gamyba ir transportavimu; suskystintųjų gamtinių dujų perdirbimas, skystinimas, transportavimas ir pakartotinis dujinimas; žalios naftos transportavimas vamzdynais; ir gamtinių dujų transportavimui, saugojimui ir prekybai, taip pat eksploatuoja dujų pavertimo skysčiais gamyklą.

„Downstream“ segmentas užsiima žalios naftos perdirbimu į naftos produktus; žalios naftos, rafinuotų produktų ir tepalų prekyba; atsinaujinančio kuro gamyba ir prekyba; žalios naftos ir rafinuotų produktų gabenimas vamzdynais, jūrų laivais, motorine įranga ir geležinkelio vagonais; ir pagrindinių naftos chemijos produktų, pramoniniam naudojimui skirtų plastikų ir degalų bei tepalų priedų gamyba ir prekyba.

Ji taip pat dalyvauja grynųjų pinigų valdymo ir skolų finansavimo veikloje; draudimo operacijos; nekilnojamojo turto veikla; ir technologijų verslui.

Bendrovė anksčiau buvo žinoma kaip ChevronTexaco Corporation ir 2005 m. pakeitė pavadinimą į Chevron Corporation.

Chevron Corporation buvo įkurta 1879 m. ir yra įsikūrusi San Ramone, Kalifornijoje.

Įmonės akcijomis prekiauja NYSE: CVX
[company_stock_chart]