Tilžės Turgus

UAB Tilžės Turgus – UAB TILŽĖS TURGUS pagrindinė veikla – turto nuoma ir prekyvietės administravimas. Įmonė administruoja turgavietę Klaipėdos mieste bei Dituvos turgavietę Klaipėdos rajone Derceklių kaime. Klaipėdos miesto turgavietėje prekiaujama lengvaisiais automobiliais, rūbais, batais, žaislais, sendaikčiais, veikia ūkininkų turgelis. Pačioje prekyvietėje yra automobilių parkavimo aikštelės, turgaus dienomis iki jos važiuoja viešasis miesto transportas. Per mėnesį turgavietę aplanko iki 150 000 žmonių.

Šiuo metu turgavietėje yra įrengta 1000 prekybos vietų, kurių užimtumas sezono metu siekia 750. Prekybininkams mes siūlome išsinuomuoti prekybos plotus už pačią patraukliausią kainą Klaipėdoje.

Mes siekiame, kad „Tilžės turguje” klestėtų smulkus ir vidutinis verslas.

Turgaus teritorija užima daugiau kaip 7600 kv. m., o pirkėjų lūkesčius siekia patenkinti apie 750 prekiautojų. Užsukite, čia rasite itin gausų įvairiausių prekių asortimentą: rūbai ir avalynė Jums ir Jūsų mažiesiems, prekės buičiai ir Jūsų namams ir net automobiliai. Viskas yra šalia!

Tilžės turgus – tai turgus kuriame ypač apsimoka pirkti dabar , kai aplink visi skaičiuoja. Ateik, derėkis ir pirk pigiau. Turguje vykdomi sezoniniai išpardavimai, skelbiamos akcijos ir nuolaidos įvairioms prekėms. Nemėtykit pinigų vėjais, ateikit į Tilžės turgų.

 

UAB Tilžės Turgus kontaktai

Įmonės kodas: 300983557

Centrinė būstinė: Tilžės g. 51, LT-91260 Klaipėda

Tinklapis: http://www.tilzesturgus.lt


Įmonėje dirba 28 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,512 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,483,072 Eur.

Pelnas: 584,809 Eur.

 

Raktažodžiai:

turgus, turgavietė


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?