SK Impeks Medicinos diagnostikos centras

SK Impeks Medicinos diagnostikos centras, UAB – Medicinos diagnostikos ir gydymo centras įsteigtas 1995 m. remiantis moderniausiais Šiaurės Amerikos ir Vakarų Europos privačių klinikų pavyzdžiais. Centras yra vienas privačios medicinos pradininkų Lietuvoje. Medicinos centro paslaugomis naudojasi daugiau kaip 200 įvairių sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje. Centras bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio sveikatos ir gyvybės draudimo bendrovėmis.

 

SK Impeks Medicinos diagnostikos centras, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 111508848

Centrinė būstinė: V. Grybo g. 32A, LT-10318 Vilnius

Tinklapis: https://www.medcentras.lt/


Įmonėje dirba 543 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,544 Eur.

Pardavimo pajamos: 24,500,090 Eur.

Pelnas: 4,892,840 Eur.

 

Raktažodžiai:

klinika vilniuje, klinika vilnius, tyrimai, neurologija ir psichiatrija, akušerija ginekologija, urologija, oftalmologija (akių gydymas), kardiologija, šeimos medicinos centras, gastroenterologija (virškinimo ligos), pilvo ir bendroji chirurgija, ausų, nosies, gerklės (lor) ligų gydymas, ortopedija-traumatologija, reabilitacija ir sporto medicina, išsiplėtusių kojų venų gydymas, mamologija (krūtų onkochirurgija), dermatologija, plastinė chirurgija, alergijų ir kvėpavimo takų gydymas, sveikatos patikrinimo programos, proktologija, skausmo gydymas, litotripsija, ortotripsija, skiepai, neurochirurgija, endokrinologija ir skydliaukės ligų gydymas, genetika, hematologija, infekcinių ligų gydymas, nefrologija ir inkstų ligų gydymas, reumatologija, pulmonologija, dietologija, chemoterapija (onkologija), vaikų ligų gydymas (pediatrija), toksikologija, akušerija ginekologija, medicinos klinika


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.