Serpantinas

Serpantinas, UAB – UAB „Serpantinas“ įkurta 1992 m. Panevėžyje. Bendrovė užsiima mažmenine, didmenine bei internetine prekyba, konsultavimu, projektų įgyvendinimu ir apmokymu.
Esame oficialūs kompanijų ESAB, 3M, KOIKE, Miller, Kuka, Globe, Gen Set, Haris, Milwaukee, Kemper, Binzel, Siegmund, IVM, Mark atstovai.
UAB „Serpantinas“ turi šešis filialus – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose. Juose dirba aukštos kvalifikacijos inžinierių ir profesionalių savo srities specialistų, kurie turi ilgalaikę patirtį mechanikos inžinerijos, suvirinimo, metalų pjovimo ir automatikos srityje.

 

Serpantinas, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 168541846

Centrinė būstinė: Smėlynės g. 112, LT-35113 Panevėžys

Tinklapis: http://www.serpantinas.com


Įmonėje dirba 51 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,071 Eur.

Pardavimo pajamos: 12,310,501 Eur.

Pelnas: 106,609 Eur.

 

Raktažodžiai:

cnc pjovimas, oro filtravimas, oro kompresoriai, robotika, profesionalių sraigtinų kompresorių nuoma, suvirinimo ir pjaustymo įranga, cnc programinio metalo pjovimo įranga, stacionariais ir mobiliaisiais oro kompresoriais, vėdinimo ir kondicionavimo įranga, pjovimo ir šlifavimo priemonėmis, suvirinimo įranga


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: