Rolaima

Rolaima, UAB – UAB „ROLAIMA“ nuo 2007m. specializuojasi langų uždengimo produktų gamyboje ir pardavimuose, interjero dekoravime ir klientų konsultavime. Esame sukaupę nemažą patirtį šioje srityje. Norėdami Jums pasiūlyti patį geriausią sprendimą, nuolat tobuliname savo žinias, sekame rinkos naujienas ir tendencijas, dalyvaujame įvairiose interjero ir dizaino parodose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Galime pasiūlyti ir parinkti prie Jūsų namų interjero tinkančius audinius, spalvas, modelius bei mechanizmus. Ieškome geriausių sprendimų, atsižvelgiant į savo klientų poreikius ir pageidavimus. Visus darbus atlieka kvalifikuoti meistrai. Mūsų gaminiai puošia individualius butus, namus, viešas įstaigas, kavines, restoranus, mokyklas ir darželius.

 

Rolaima, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 301500627

Centrinė būstinė: Šventupio g. 11, Pailių k., LT-80183 Šiaulių r.

Tinklapis: http://www.rolaima.lt


Įmonėje dirba 46 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,263 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,475,132 Eur.

Pelnas: 27,700 Eur.

 

Raktažodžiai:

audiniai užuolaidoms, dieniniai audiniai, vienspalviai audiniai, raštuoti audiniai, naktiniai audiniai, šviesai nepralaidūs audiniai (black out), tarpiniai audiniai, audiniai lovatiesėms, audiniai staltiesėms, aksesuarai užuolaidoms


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: