Peldinė

Peldinė, UAB – Įmonė veiklą pradėjo 1994 metais Mažeikių rajone Lėlaičių kaime. UAB “Peldinė” projektuoja, gamina ir montuoja paminklus, restauruoja kapavietes. Gamina interjero detales: įvairių tipų židinių ir krosnelių apdailą, laiptų pakopas, palanges, virtuvės ir kitus stalviršius, pastatų eksterjero detales (laiptų aikšteles, suolelius ir pan). Nuo 2006 metų įmonė nuomoja autokranus juridiniams ir fiziniams asmenims.
Mūsų įmonė sėkmingai vykdo veiklą ne tik Mažeikių, bet ir aplinkiniuose rajonuose. Atlieka individualius užsakymus komercinėms įmonėms, gyventojams, taip pat vykdo valstybinių organizacijų projektus. Įmonės gaminių ir paslaugų spektras labai platus, todėl visada galima rasti sprendimą, atitinkantį kliento poreikius.

 

Peldinė, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 166765347

Centrinė būstinė: Lėlaičių g. 71, Lėlaičiai, LT-89366 Mažeikių r.

Tinklapis: http://www.peldine.lt


Įmonėje dirba 10 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,238 Eur.

Pardavimo pajamos: 588,415 Eur.

Pelnas: -2,455,654 Eur.

 

Raktažodžiai:

akmens gaminiai, antkapiai, židiniai, kapavietės dengimas, paminklai, kita, autokranų nuoma, kontaktai, akmens gaminiaimūsų pagrindinės paslaugos: antkapiai, židiniai, kapaviečių dengimas, paminklai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.