Neste Lietuva

Neste Lietuva, UAB – UAB “Neste Lietuva” atstovauja Lietuvoje Suomijos korporacijai “Neste”.

Korporacijos “Neste” veikla apima naftos perdirbimą bei rinkodarą ir orientuojasi į gamtą tausojančius aukštos kokybės automobilių degalus. Korporacija yra pasaulyje pirmaujanti dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja.

“Neste” veikia daugiau nei 30 pasaulio šalių. Ši Suomijos kompanija (anksčiau – “Neste”) viena pirmųjų užsienio firmų atėjo į Lietuvą su savo kapitalu ir investicijomis. Šitaip ji parodė kelią ir paskatino kitas užsienio kompanijas susidomėti mūsų šalimi.

1991 metais Vilniuje įkurta bendra Lietuvos ir Suomijos įmonė “Litofinn Service”. 1993 metais buvo užregistruota UAB “Neste Oil Lt”. Vėliau, 1996 metais, BĮ “Litofinn Service” buvo prijungta prie UAB “Neste Oil Lt”, kuri 1997 metais pervadinta į UAB “Neste Lietuva”.

UAB “Neste Lietuva” akcininkas yra Suomijos korporacija “Neste Finance BV”.

1992 metų lapkričio mėn. Lazdynuose, Vilniuje pradėjo veikti pirmoji NESTE degalinė su pilnu vakarietiško tipo aptarnavimo kompleksu: kavine ir parduotuve. Tai buvo pirmoji moderni degalinė Lietuvoje.Neste degalinės

Vienas sėkmingiausių projektų – Neste automatinių degalinių sistemos sukūrimas. Pirmoji automatinė degalinė Lietuvoje Neste pradejo veikti 1999 metų sausio mėn. Kaune, Jonavos gatvėje. Palaipsniui visos Neste įprastos degalinės buvo rekonstruotos į automatines Neste degalines.

Šiandien Neste yra didžiausias automatinių degalinių tinklas Lietuvoje – valdantis 82 degalines Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Ukmergės, Mažeikių, Molėtų, Kėdainių, Utenos, Radviliškio, Pabradės, Tauragės, Elektrėnų miestuose bei Šilalės, Pasvalio, Kalvarijos ir Raseinių rajonuose.

Automatinių degalinių koncepciją kompanija pasirinko, atsižvelgdama į vartotojų poreikius. Tobulėjant automobilių ir variklių technologijoms į degalinę dažniausiai užsukama tik papildyti degalų atsargų. Lietuvos vairuotojai greitai pamėgo patogias automatines degalines, kuriose taupomas ne tik laikas, bet ir pinigai.Pagrindinė veikla

UAB “Neste Lietuva” pagrindinės veiklos rūšys:

mažmeninė prekyba (degalinės);
didmeninė prekyba degalais, tirpikliais.

 

Neste Lietuva, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 211472890

Centrinė būstinė: P. Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius

Tinklapis: http://www.neste.lt


Įmonėje dirba 35 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 3,696 Eur.

Pardavimo pajamos: 405,315,362 Eur.

Pelnas: 4,912,771 Eur.

 

Raktažodžiai:

didmeninė prekyba, alyva, tepalai ir eksploataciniai skysčiai, automobilinis benzinas ir dyzelinas, aviacinis benzinas, neste tempera, tirpikliai, degalinės, neste degalinės lietuvoje


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.