Monetų namai

UAB "Monetų namai" – UAB „Monetų namai“ – žymiausių pasaulio monetų kalyklų atstovė ir oficiali kolekcinių monetų ir medalių platintoja Lietuvoje. Nuo 2009 metų veikianti UAB „Monetų namai“ priklauso Suomijos įmonei „Samlerhuset Nordic, valdomai „Samlerhuset Group“ įmonių grupės.

Viena didžiausių monetų platintojų grupė Europoje ,,Samlerhuset Group“ turi padalinius 14-oje Europos šalių, kuriuose dirba 400 darbuotojų. Įmonių grupei priklauso buvusi valstybinė seniausia Norvegijos kalykla, veikianti nuo 1686 metų. Norvegijos kalykla gamina kai kurias oficialias Norvegijos ir kitų šalių monetas, be to, kasmet kaldina Nobelio taikos premijos medalį. 2012 m. įmonės apyvarta siekė 400 milijonų eurų.

UAB „Monetų namai“ specialistai nuolatos tobulina savo žinias – lanko parodas ir aukcionus visame pasaulyje – todėl įmonė savo klientams siūlo tik aukščiausios kokybės gaminius.

Daugiau informacijos: http://www.monetunamai.lt/apie-mus

 

UAB "Monetų namai" kontaktai

Įmonės kodas: 302247924

Centrinė būstinė: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius

Tinklapis: http://www.monetunamai.lt

Facebook: https://www.facebook.com/monetunamai


Įmonėje dirba 18 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 3,730 Eur.

Pardavimo pajamos: 2,319,667 Eur.

Pelnas: 62,137 Eur.

 

Raktažodžiai:

monetos, medaliai, auksas, auksinės monetos, auksiniai medaliai, sidabras, sidabrinės monetos, sidabriniai medaliai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.