Marijampolės pieno konservai

Marijampolės pieno konservai, UAB – UAB Marijampolės pieno konservai yra viena didžiausių ir pajėgiausių pieno perdirbimo bendrovių Lietuvoje bei vienintelė pieno konservų gamintoja Baltijos šalyse, kurios technologinė struktūra pritaikyta gaminti produkciją dideliu mastu.

Naudojamos technologijos leidžia užtikrinti gaminamos produkcijos kokybę, kuri atitinka Lietuvos, Europos Sąjungos ir NVS šalių standartus. Produkcija gaminama iš itin aukštos kokybės pieno. Įmonė yra patvirtinta eksportui į Europos bei Rusijos rinkas. Gamyba vykdoma pagal sertifikuotų maisto saugos (RVASVT), kokybės vadybos (ISO 9001) ir aplinkos vadybos (ISO 14001) sistemų reikalavimus.

UAB Marijampolės pieno konservai – aktyvi eksportuotoja, todėl naudojasi didžiausių ir universaliausių AB Ūkio banko, DnB NORD banko paslaugomis, kurios užtikrina saugius atsiskaitymus.

Bendrovėje puikiai išvystyta paslaugų sfera: teikiamos muitinės paslaugos – ruošiami muitinės dokumentai, tvarkomi importo ir eksporto formalumai, atstovaujama partnerio firmai muitinėje, atliekama muitinės procedūrų kontrolė.

Atsižvelgiant į klientų pageidavimus, teikiamos produkcijos transportavimo paslaugos geležinkeliais, autotransportu, jūrų transportu per Klaipėdos, Rygos, Kaliningrado uostus.

UAB Marijampolės pieno konservai sukūrė naują rinkodaros strategiją vidaus ir užsienio rinkoms. Vidaus rinkoje įmonė sėkmingai dirba su stambiausiomis prekybos sistemomis “VP Market”, “IKI”, “Norfa”. Tačiau didžioji dalis produkcijos yra eksportuojama į Latviją, Estiją, Rusiją, Uzbekiją, Čekiją, Vokietiją, Prancūziją, Kanadą, Afriką.

Siekiant modernizuoti valdymą, bendrovėje įdiegta kompiuterinė apskaitos, verslo valdymo sistema Navision Attain, darbo užmokesčio skaičiavimo programa Vikarina, planavimo, biudžetų sudarymo ir kontrolės programa Corporate Planner.

 

Marijampolės pieno konservai, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 151453167

Centrinė būstinė: Kauno g. 114, LT-68108 Marijampolė

Tinklapis: http://www.milk.lt


Įmonėje dirba 480 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,495 Eur.

Pardavimo pajamos: 117,635,000 Eur.

Pelnas: -1,115,000 Eur.

 

Raktažodžiai:

pienas, pieno produktai, pieno pramonė, sviestas, grietinėlė, pieno gaminiai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: