Kitoks požiūris

Kitoks požiūris, UAB – UAB „Kitoks požiūris“ tikslas yra sukurti puikią gyvenimo, darbo ar poilsio aplinką kiekvienam vartotojui, tiekiant aukštos kokybės apdailos medžiagas ir paslaugas.

Mūsų įmonė specializuojasi šiose pagrindinėse srityse:

1. Sportinės dangos ir jų įrengimas:
sporto aikštelių tiek viduje tiek lauke įrengimas;
bėgimo takų įrengimas;
dirbtinės žolės įrengimas;
liejamų guminių dangų įrengimas:
teniso kortų įrengimas;
2. Kiliminės dangos bei jų įrengimas;
3. PVC (homogeninės bei heterogeninės) dangos bei jų įrengimas;
4. Natūralus linoleumas bei jo įrengimas;
5. Guminė (kaučiuko) danga, bei jos įrengimas;
6. Parketletės ir medinės lentos bei jų įrengimas;
7. Natūralus akmuo;
8. Pagrindų, visų tipų dangos klojimui, paruošimas;
9. Sporto inventorius tiek megėjiškam tiek profesionaliam sportui;
sporto įranga ir inventorius ir įranga įvairioms sporto šakoms:
10. Vaikų žaidimo aikštelės ir jų montavimas;
11. Lauko treniruokliai ir jų montavimas.

Darbo patirtis, tūkstančiai kvadratinių metrų paklotos grindų dangos, kalba už mus. Mes mokame ir galime kokybiškai atlikti darbus bei pasiūlyti Užsakovams konkurencingas medžiagų bei darbų atlikimo kainas.

Kompanijos techninis personalas yra įvaldęs kiliminių, medinių ir PVC grindų dangų, taip pat įvairių sportinių bei pramoninių dangų klojimo, o taip pat pagrindų paruošimo techologijų ypatybes ir bet kada yra pasiruošęs įvertinti bei parinkti geriausią variantą Jūsų grindims.

Laikas ir mūsų klientų atsiliepimai įrodė mūsų kvalifikaciją bei darbų atlikimo kokybę – mūsų siūlomus produktus bei teikiamas paslaugas puikiai įvertino tokios kompanijos kaip: SWED bankas, SEB bankas, Barclays bankas, Western Union, viešbučiai „Gabija“, „Karolina“, „Centrum“, Verslo ir laisvalaikio centras Tuskulėnų 33c“, „Žirmūnų verslo centras“, Perkūnkiemio verslo centras, verslo centras “Vitė”, „Siemens arena“, “Žalgirio arena”, “Švyturio arena”, “Utenos, Palangos, Prienų, Garliavos pramogų ir sporto kompleksai, „Mažeikių nafta“, „Lietuvos draudimas“, „Lietuvos spauda“, „Registrų centras“, „Baltic Property Trust“, „Vingės terminalas“, ISM verslo mokykla, M. Riomerio ir A. Stulginskio universitetai ir daugelis kitų.

Tiesioginis darbas tik su stipriausiais ir patikimiausiais dangų gamintojais Europoje leidžia mums užtikrinti aukštą gaminių kokybę, operatyvų produktų pristatymą, nepriekaištingą dangų instaliaciją ir konkurencingas kainas.

 

Kitoks požiūris, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 300071203

Centrinė būstinė: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius

Tinklapis: http://www.poziuris.lt


Įmonėje dirba 29 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,997 Eur.

Pardavimo pajamos: 3,546,574 Eur.

Pelnas: 16,807 Eur.

 

Raktažodžiai:

kiliminė danga, pvc dangos, parketlentė, pakeliamų grindų ir terasų sistemos, vidaus sportinės grindys, lauko sportinės dangos, sporto įranga ir inventorius, vaikų žaidimo aikštelių dangos, vaikų žaidimo aikštelių įrenginiai, grindų dangos


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.