Kalnapilio-Tauro grupė

Kalnapilio-Tauro grupė, UAB – “Kalnapilio” alaus darykla gali pasigirti daugiau nei šimto metų aludarystės patirtimi. Tačiau net ir turėdama gilią istoriją ir tradicijas, ši alaus darykla sugeba išlikti viena moderniausių ir atviriausių naujovėms alaus daryklų Baltijos šalyse.

“Kalnapilio” alaus darykla pirmoji perorientavo Lietuvos vartotojų skonį lengvo, šviesaus, aukštos kokybės alaus link ir pradėjo šalyje puoselėti naujovišką alaus gėrimo kultūrą. “Kalnapilis” pirmasis išpilstė alų į naujo tipo butelius, pirmasis pristatė alų buteliuose su atsukamais kamšteliais, pirmasis iš Lietuvos alaus gamintojų pasiūlė vartotojams alų 0,33 l buteliukuose, pirmasis pagamino itin lengvo skonio ledinį (Ice) alų, taip pat pirmasis rinkai pateikė Lietuvoje pagamintą alų skardinėse.

1995 m. prasidėjęs visapusis įmonės vystymas lėmė, jog 2001 m. “Kalnapilis” pirmasis iš Lietuvos alaus gamintojų įdiegė tarptautinę kokybės valdymo sistemą pagal ISO 9001:2000 standartą.

Investuodamas į pažangiausias technologijas, darbuotojų profesionalumą, išlaikydamas tvirtą prekinį ženklą bei garantuodamas aukščiausią alaus kokybę ir unikalias skonio savybes, “Kalnapilis” užsitikrina pelningos, stabilios, modernios alaus daryklos pozicijas.

“Kalnapilio” tikslas – išlaikyti atviriausios naujovėms alaus daryklos vardą Lietuvos rinkoje ir gaminti aukščiausios kokybės alų moderniems, išlavinto skonio alaus mėgėjams. Tvirtas pagrindas tam – ilgametės alaus kokybės tradicijos ir naujausių technologijų taikymas, dėmesys vartotojų ir užsakovų poreikiams, atvirumas inovacijoms ir jaunatviškumas, dėmesys bendruomenei ir puoselėjamai alaus gėrimo kultūrai.

2001 m. jungimosi procesą pradėjusios “Kalnapilio” ir “Vilniaus Tauro” alaus daryklos sėkmingai įsiliejo į “Danish Brewery Group” šeimą. “Danish Brewery Group” yra dinamiška ir nuolatos auganti tarptautinė kompanija, kurios alaus daryklose Skandinavijoje ir kitur Europoje gaminama daugiau nei 50 prekinių ženklų alaus, eksportuojamo į visų kontinentų šalis.

2004 m. buvo atnaujinta “Kalnapilio” alaus šeima. Kai kuriuos senuosius produktus pakeitė naujai sukurtos alaus rūšys. Visi produktai pasipuošė naujomis etiketėmis. Tiek alaus šeimos, tiek pakuotės atnaujinimas buvo paremtas vartotojų tyrimais.

“Kalnapilio” alaus darykla siūlo įvairiausią asortimentą alaus mėgėjams, o unikalus “Kalnapilio” alaus skonis jau ne pirmus metus garsina ir šlovina Panevėžio aludarius ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Didžiausias “Kalnapilio” laimėjimas – net 2 aukso apdovanojimai pasaulio alaus olimpiada tituluojamame “World Beer Cup” (Pasaulio alaus taurės) čempionate. Iki šiol tokio aukšto įvertinimo nėra gavusi nė viena Lietuvos alaus darykla.

 

Kalnapilio-Tauro grupė, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 121958128

Centrinė būstinė: Taikos al. 1, LT-35147 Panevėžys

Tinklapis: http://www.kalnapilis.lt


Įmonėje dirba 301 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,352 Eur.

Pardavimo pajamos: 81,444,606 Eur.

Pelnas: -725,807 Eur.

 

Raktažodžiai:

alus, gira, sultys, vanduo, gaivieji gėrimai, energiniai gėrimai, alkoholiniai gėrimai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: