Fototechnika

Fototechnika, UAB – Fotoįrangos komplektavimas ir pardavimas. Naudingiausios fotoprekės. Įgaliotas: Manfrotto, Kaiser Fototechnik, Colorama, Fomei, Hahnemuhle, Rodenstock, Avenger, Gossen gamintojų atstovas Lietuvoje. Fotoaparatų gamintojų: Sony, Olympus, Fujifilm – PRO SD kontraktorius ir tiekėjas. Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Specializuotas salonas-parduotuvė. Fotoprekės, fotoįranga, fotopriedai, apšvietimas foto-video studijoms, fonai, optika ir objektyvai. Nespalvotos ir spalvotos fotojuostelės, momentiniai aparatai, spausdintuvai ir medžiagos. Fotospecialisto konsultacijos. Nuo 1994 m. sukaupta patirtis ir tiesioginis bendravimas su gamintojais, įgalina klienui suteikti ne tik didžiausią ilgalaikę naudą, bet ir išvengti komplektavimo klaidų. Vertiname Jūsų ir geriausių gamintojų pasitikėjimą ir esame dėkingi už bendradarbiavimą ir draugystę.

 

Fototechnika, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 122435910

Centrinė būstinė: Saltoniškių g. 31, LT-08105 Vilnius

Tinklapis: http://www.fototechnika.lt


Įmonėje dirba 3 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 0 Eur.

Pardavimo pajamos: 502,962 Eur.

Pelnas: 4,530 Eur.

 

Raktažodžiai:

fotoaparatai, skaitmeniniai fotoaparatai, momentiniai fotoaparatai, bepiločiai orlaiviai, analoginiai fotoaparatai, kaip išsirinkti fotoaparatą, optika, foto objektyvai, kino objektyvai, filtrai, objektyvų priedai, žiūronai, priedai, baterijos, blyksčių priedai, laikmenos, garsas, dirželiai, kabeliai, telefonų priedai, priežiūros reikmenys, kiti priedai, trikojai, trikojai foto stovai, trikojai video stovai, trikojų priedai, krepšiai, dėklai, žiniakrepšiai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: