Donato Jurgaičio odontologijos klinika

Donato Jurgaičio odontologijos klinika, UAB – DJOK – DONATO JURGAIČIO ODONTOLOGIJOS KLINIKA

Viskas prasidėjo nuo draugų… Draugų vaikų, tėvų, senelių ir kitų draugų… Ir begalinio noro padėti Jums, sau ir kitiems… Dabar esame komanda, šeima, kuri siekia to, kas dantų gydymo, atkūrimo srityje ir mus supančioje aplinkoje yra geriausia. Stengiamės nesustoti, tobulėti ir siekti aukščiausių rezultatų, padedant Jums ir dėkingoms Jūsų šypsenoms 🙂

Moderniame, estetiškame, jaukiame ir funkcionaliame klinikos interjere patogiai jaučiasi tiek profesionalūs skirtingų specializacijų gydytojai, tiek unikalūs pacientai. Mažiesiems draugams įkurtas žaidimų kambarys. Po procedūrų žmogus gali atsigauti, pailsėti ramioje poilsio patalpoje. Laukiantys pacientai gali pavartyti fotografijų albumus ar kitus leidinius. Laukiamajame galima pažaisti stalo futbolą. Minimalistinėje, šviesioje, jautriai stiklo pertvaromis suskaidytoje erdvėje dominuoja raminančios, atpalaiduojančios, pasitikėjimą, gaivumą suteikiančios spalvos ir žaismingos, kruopščiai parinktos formos ir detalės.

Klinikoje atliekamos tiek pačios paprasčiausios odontologinės paslaugos, tiek sudėtingos chirurginės intervencijos. Daug dėmesio skiriame diagnostikai, individualaus gydymo plano parengimui ir vaizdinei medžiagai. Pasitelkiame pažangiausias diagnostikos priemones: 3D kompiuterinę tomografiją, skaitmenines dentalines ir panoramines rentgeno nuotraukas. Dantų kanalų gydymas ir pergydymas atliekamas mikroskopo kontrolėje.

Kalbant apie implantavimą, taikome unikalią All on 4 metodiką, kai vietoje tradiciškai pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui sriegiamų 6-8 implantų, naudojami tik keturi. Tai iš esmės keičia viso gydymo eigą, laiką ir kaštus.
Mūsų gydytojas burnos chirurgas Donatas Jurgaitis pirmasis Lietuvoje pradėjo naudoti ilguosius ZYGOMA implantus. Kuomet galimas greitas dantų atkūrimas, be kaulo priauginimo procedūros. Jų dėka įmanoma sėkmingai ir greitai atkurti dantis net ir tiems žmonėms, kurių būklė itin sudėtinga – viršutinis žandikaulis sunykęs taip, kad beveik nelikę vietos, kur būtų galima sriegti implantą.

Yra pacientų, bijančių net pagalvoti apie dantų apžiūrą odontologo kėdėje, ką jau kalbėti apie sudėtingas dantų implantavimo operacijas. Tokiais atvejais gelbsti anesteziologas-reanimatologas pasirūpinantis anestezija. Taikant sedaciją, klinikoje galime atlikti dantų gydymą Jums snaudžiant.

Klinikoje naudojame minimalios invazijos protezavimo koncepciją. Dirbame su daugiametę patirtį turinčiomis, aukščiausios kokybės darbus atliekančiomis technikų laboratorijomis. Pasitelkę pažangiausias šių dienų technologijas kartu siekiame sukurti unikalias, spindinčias ir sveikas šypsenas.

Taikome Digital Smile design programą (DSD). Klinikoje esančioje fotostudijoje padaromos kokybiškos veido nuotraukos, specialia programa sukuriamas šypsenos dizainas, naujas dantų maketas, pagamintas iš laikinų medžiagų, perkeliamas ant paciento dantų. Tokiu būdu pacientui suteikiame galimybę pamatyti galutinį rezultatą dar nepradėjus protezavimo darbų.

Laukiame Jūsų šypsenų naujai pastatytame Aukštųjų technologijų tyrimų centre L.I.G.H.T. WING, adresu: Mokslininkų g. 6A, Vilniuje, Santaros slėnyje, Visorių informacinių technologijų parke (I aukšte, pirmos patalpos).

Registruokitės telefonais: +37062014001 ir +37068781777, rašykite: [email protected] , sekite NAUJIENAShttps://www.facebook.com/dentaloffice.lt 🙂

 

Donato Jurgaičio odontologijos klinika, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 302538328

Centrinė būstinė: Mokslininkų g. 6A, LT-08412 Vilnius

Tinklapis: http://dentaloffice.lt

Facebook: https://www.facebook.com/dentaloffice.lt/


Įmonėje dirba 23 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,485 Eur.

Pardavimo pajamos: 1,928,770 Eur.

Pelnas: 474,279 Eur.

 

Raktažodžiai:

odontologijos klinika, odontologijos klinika vilniuje, odontologijos klinika vilnius


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: