Dojus agro

Dojus agro, UAB – UAB „DOJUS agro“ – tai lietuviško kapitalo įmonė, priklausanti DOJUS įmonių grupei, ir jau 30 metų sėkmingai dirbanti žemės ūkio sektoriuje. Pagrindinė įmonės veikla – žemės ūkio, miško bei komunalinės technikos, tiksliosios žemdirbystės sprendimų, atsarginių dalių prekyba ir techninis aptarnavimas. Stipriai vystomos sritys – naudotos technikos pardavimai, bei specializuotų (durpynų, geležinkelių ir t.t.) sektorių mašinų pardavimai, dirvožemio tyrimų paslauga.

 

Dojus agro, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 110360528

Centrinė būstinė: Palangos g. 2-32, LT-01117 Vilnius

Tinklapis: http://www.dojusagro.lt


Įmonėje dirba 53 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 3,566 Eur.

Pardavimo pajamos: 143,028,275 Eur.

Pelnas: 1,641,890 Eur.

 

Raktažodžiai:

tikslioji žemdirbystė, tiksliojo ūkininkavimo sprendimai, tiksliojo ūkininkavimo įranga, ūkio valdymo sistemos, dirvožemio tyrimai, technikos optimizavimo ataskaita, tvaraus ūkininkavimo sertifikatas, anglies dioksido kreditai, mokymai, bendruomenė facebook’e, žemės ūkio technika, traktoriai, traktorių priekabos ir puspriekabės, frontaliniai krautuvai, traktoriaus ir preso automatizavimas, kombainai, kombainų pjaunamosios, pašarų ruošimo technika, žemės dirbimo technika, sėjamosios, purkštuvai, krautuvai, tręštuvai, srutovežiai, miško ir spec. technika, miško technika, durpynų technika, pakelių priežiūros technika, universalios mašinos, komunalinė technika, vejų priežiūros technika, visureigiai gator, naudota technika, kita technika, krovimo technika, statybinė technika, miškų technika, nuoma, dalys ir servisas, atsarginės dalys, servisas, technikos pardavimai, miškų ir specializuotos technikos pardavimai, vejų ir komunalinės technikos pardavimai, technikos nuoma


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?