Caverion Lietuva

Caverion Lietuva, UAB – Pažangūs techniniai sprendiniai ir paslaugos nekilnojamo turto, pramonės gamybos ir infrastruktūros vertės kūrimo procesuose. „Caverion Lietuva“ paslaugos apima visus statinio gyvavimo ciklo etapus: projektavimą, statybą, priežiūrą ir rekonstrukciją. Švarių patalpų įrengimas, efektyvaus energijos vartojimo sprendimai, naujos statybos ir renovacijos projektų vykdymas. Projektai Skandinavijoje ir Europos šalyse.

 

Caverion Lietuva, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 211495540

Centrinė būstinė: Skersinės g. 9, LT-08449 Vilnius

Tinklapis: http://www.caverion.lt


Įmonėje dirba 518 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,727 Eur.

Pardavimo pajamos: 37,873,356 Eur.

Pelnas: 485,483 Eur.

 

Raktažodžiai:

nuotolinės paslaugos, energetinio efektyvumo konsultacijos, duomenų vizualizacija su smartview, sistemų priežiūra, techninė sistemų priežiūra, pramonės objektų techninė priežiūra, prevencinė priežiūra, statinių renovacija, partnerystė, statinio gyvavimo ciklo valdymas, statinių ūkio valdymas, nekilnojamo turto valdymas, švarių patalpų įrengimas ir priežiūra, švarių patalpų parametrų matavimai, inžinerinės sistemos, aliarmų sistemos, apsaugos sprendiniai, automatika, av sprendiniai, bms, elektra laivuose, elektros sistemos, gaisro aptikimas, gaisro gesinimo sistemos, įeigos kontrolė, stebėjimo kameros, šaldymo sistemos, šildymas ir sanitarija, vėdinimas ir oro kondicionavimas, vėsinimas


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: