Bokštelis.lt

Bokštelis.lt, UAB – Bokstelis.lt veiklos sritys yra aukštuminės įrangos – kopėčių, bokštelių, keltuvų ir teleskopinių krautuvų nuoma.

Bokstelis.lt nuomos parke tik aukščiausios kokybės Anglijoje – Youngman BOSS ir Amerikoje – GENIE, gaminta įranga kuri garantuoja aukščiausią darbo efektyvumą ir saugumą. Ypatingą dėmesį skiriame įrangos techninei būklei bei švarai palaikyti. Įrangą greitai pristatome į bet kurį Lietuvos miestą.

Keltuvų darbinis aukštis nuo 5 iki 40 metrų.

Įmonė turi sandėlius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, taip pat seserines įmones Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Čekijoje.

Mūsų siūloma įranga darbui aukštyje: aliuminiai bokšteliai, žirkliniai keltuvai, kopėčios, alkūniniai keltuvai, priekabos tipo keltuvai, teleskopiniai keltuvai. Nuoma visoje Lietuvoje.

MŪSŲ KONTAKTAI

 

Bokštelis.lt, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 304408130

Centrinė būstinė: Pakalnės g. 5D, Domeikavos k., LT-54354 Kauno r.

Tinklapis: http://www.bokstelis.lt


Įmonėje dirba 62 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,993 Eur.

Pardavimo pajamos: 9,190,558 Eur.

Pelnas: 267,059 Eur.

 

Raktažodžiai:

žirkliniai keltuvai, elektriniai žirkliniai keltuvai, dyzeliniai žirkliniai keltuvai, plačiau, alkūniniai keltuvai, priekabos tipo alkūniniai keltuvai, elektriniai alkūniniai keltuvai, dyzeliniai alkūniniai keltuvai, autobokšteliai, šakiniai krautuvai, elektriniai šakiniai krautuvai, dyzeliniai šakiniai krautuvai, gamtinių dujų šakiniai krautuvai, krautuvai, fiksuoti teleskopiniai krautuvai, rotaciniai teleskopiniai krautuvai, stiebiniai keltuvai, elektriniai stiebiniai keltuvai, aliuminiai bokšteliai, boss minimax, boss 850 clima, boss 1450 clima, laikinų kelių sistemos, kelių plokštės, kopėčios, priekabos, technikos nuoma


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: