AmberCell Solutions

AmberCell Solutions, UAB – „AmberCell Solutions“ – į pacientą orientuotą sveikatos priežiūros veiklą vykdanti organizacija medicinos sektoriaus darbuotojams teikia kompleksinius sprendimus, grįstus holistiniu požiūriu ir precizine medicina. Kompanija Baltijos šalių gydymo įstaigoms siūlo inovatyvius tiekimo grandinės valdymo sistemos sprendimus, aukštos kokybės medicinos priemones ir įrangą.

Gyvybinga ir dinamiška „AmberCell“ bendruomenė – tai profesionalų komanda, kuriuos vienija bendras siekis, užsidegimas ir tikėjimas. Organizacijos kultūra grįsta fundamentaliomis vertybėmis: pagarba, empatija, sąžiningumas, atkaklumas, sąmoningumas ir balansas.

 

AmberCell Solutions, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 302591590

Centrinė būstinė: Liepų g. 83, LT-92195 Klaipėda

Tinklapis: http://www.ambercell.eu

Facebook: https://www.facebook.com/AmberCellSolutions


Įmonėje dirba 20 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 4,605 Eur.

Pardavimo pajamos: 9,195,041 Eur.

Pelnas: 959,222 Eur.

 

Raktažodžiai:

širdies ir kraujagyslių ligos, intervencinė radiologija, dubens pilnakraujystės sindromas, gimdos miomų embolizacija, kelio sąnario embolizacija, intervencinė onkologija, transarterinė chemoembolizacija (tace), selektyvi intraarterinė radio terapija (sirt), kokybinė abliacija, gastroenterologija, uroginekologija, proktologija, hemorojaus gydymas, išmatų nelaikymas, pacientams, širdis ir kraujagyslės, nervai ir kraujagyslės, stuburas ir ortopedija, virškinimo sistema, šlapimo šalinimo sistema, vyro sveikata, moters sveikata, medicininė įranga


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: