Akrolita

Akrolita, UAB – UAB Akrolita – tai viena didžiausių įmonių Šiaurės Lietuvoje, prekiaujanti granito gaminiais. Ilgametė patirtis, profesionalumas ir moderni įranga suteikia galimybę kokybiškai įgyvendinti kiekvieno kliento pageidavimus, o tiesioginis bendradarbiavimas su akmens gavybos įmonėmis visame pasaulyje mums suteikia galimybę nuolat plėsti ir atnaujinti asortimentą, užtikrinti aukštą kokybę bei pasiūlyti patrauklias gaminių kainas. Klientams mes galime pasiūlyti ilgaamžiškumu, spalvų gausa ir raštais pasižymintį natūralų akmenį, kuris nepaklūsta laikui ir madai. Dėl šių savybių mūsų pagaminti paminklai puikiai tinks įamžinti Jūsų artimųjų atminimą, kaip paskutinę dovaną.

 

Akrolita, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 171359394

Centrinė būstinė: Taikos g. 68, Aukštelkų k., LT-82485 Radviliškio r.

Tinklapis: http://www.akrolita.lt

Facebook: http://www.facebook.com/Akrolita/


Įmonėje dirba 37 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 2,171 Eur.

Pardavimo pajamos: 2,375,487 Eur.

Pelnas: 432,573 Eur.

 

Raktažodžiai:

akmens plokštės, granito plokštės, marmuro plokštės, kalkakmenio plokštės, kompozito plokštės, kvarcito plokštės, parduotuvė, skalda, vazos, skulptūros, žvakidės, bronzos gaminiai, paminklų montavimas, paminklų restauravimas, raidžių graviravimas ant paminklų, kapaviečių įrengimas, kapaviečių restauravimas, akmens impregnavimas, gaminiai, paminklai ir paminklų gamyba, akmens stalviršiai, židinio apdaila iš akmens, akmeninės laiptų pakopos, akmens palangės, natūralus akmuo sienų ir fasadų apdailai, skulptūros iš akmens, akmeninės žvakidės ir žibintai, paminklai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: