Žirginėlis

Žirginėlis, UAB – Didmeninė ir mažmeninė prekyba indais, suvenyrais, stalo įrankiais, keramikos dirbiniais, kitais virtuvės reikmenimis.

UAB „Žirginėlis“ turi didesnę nei dvidešimties metų patirtį. Savo klientams skirdami išskirtinį dėmesį ir prekiaudami kokybiška bei nebrangia produkcija tapome vienais didžiausių indų ir stalo reikmenų platintojų Lietuvoje.

Galime pasiūlyti:
– Gaminiai iš porceliano, metalo, stiklo, ketaus, keramikos, krištolo, medžio, plastmasės, akmens masės ir kt.
– Suvenyrai, dovanos, interjero detalės
– Virtuvės reikmenų platus asortimentas
– Serviravimo įrankiai
– Termosai maistui ir gėrimams
ir dar daugiau..

Prekes tiekiame ir didelėms, ir mažoms įmonėms: prekybos tinklams, suvenyrų parduotuvėms, viešbučiams, restoranams ir kavinėms. Turime didelį prekių asortimentą, kuriame yra virš 2000 porceliano, stiklo, medienos, krištolo, metalo dirbinių ir kitokios produkcijos. Kasdien atnaujinamą katalogą galite rasti mūsų svetainėje www.zirginelis.lt

Kokybiškas prekes importuojame iš įvairių Europos ir Azijos kraštų: Italijos, Lenkijos, Ukrainos, Rusijos, Turkijos, Vietnamo, Pakistano, Indijos, Kinijos bei kitų šalių. Didelę dalį produkcijos eksportuojame į Didžiąją Britaniją, Baltijos šalis, Ukrainą, Ispaniją, Italiją, Baltarusiją ir Lenkiją.

 

Žirginėlis, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 144893013

Centrinė būstinė: Pramonės g. 21H, LT-78136 Šiauliai

Tinklapis: http://www.zirginelis.lt


Įmonėje dirba 14 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,317 Eur.

Pardavimo pajamos: 887,467 Eur.

Pelnas: 102 Eur.

 

Raktažodžiai:

virtuvės reikmenys, ketaus puodai, stalo indai, stalo serviravimui, indai biriems produktams, namų jaukumui, aksesuarai, namų apyvokos reikmenys, virtuvės įrankiai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: