Odos namai

Odos namai, UAB – Dermatologinių (odos), trichologinių (plaukų) būklių diagnostika ir gydymas. Estetinės veido ir plaukų gydymo bei priežiūros procedūros. Nepageidaujamų kūno plaukų šalinimas lazeriu. Veido bei kūno odos senėjimo prevencija. Veido odos fotoatjauninimas. Gydomosios dr. Alkaitis ir pHformula veido procedūros. Trichologinės plaukų slinkimo bei plikimo prevencijos procedūros. Specialistų konsultacijos. Mažmeninė ir didmeninė prekyba dermatologine, gydomaja ir 100% organine kosmetika bei trichologiniais produktais nuo plaukų slinkimo.

 

Odos namai, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 303480447

Centrinė būstinė: Gabijos g. 24, LT-47103 Kaunas

Tinklapis: https://www.skinland.lt/

Facebook: https://www.facebook.com/skinland/


Įmonėje dirba 11 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,183 Eur.

Pardavimo pajamos: 494,588 Eur.

Pelnas: 44,852 Eur.

 

Raktažodžiai:

dermatologijos klinika, apgamų šalinimas, darinių šalinimas lazeriu, randų naikinimas lazeriu, pigmentinių dėmių šalinimas, raudonio ir kapiliarų šalinimas, plaukų būklės tyrimas, plaukų atauginimas, trichotest genetinis tyrimas, acnetest genetinis tyrimas, nutrigen genetinis tyrimas, frakcinis atjaunimas lazeriu, fotoatjauninimas, veido ir kūno modeliavimas, presoterapija kiespress24, plaukų šalinimas lazeriu, mezoterapija, prp plazmoliftingas, biorevitalizacija, botulino injekcijos, grožio injekcijos


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Mūsų partneriai: