Klaipėdos mėsinė

Klaipėdos mėsinė, UAB – Bendrovė “Klaipėdos mėsinė” yra viena didžiausių ir moderniausių mėsos perdirbimo įmonių Lietuvoje, pradėjusi gamybą 1995 metais. Iki 2007-ųjų rudens jos pavadinimas buvo “Vilkė”.

“Klaipėdos mėsinė” valdo Europos Sąjungos reikalavimus atitinkančią įmonę, kurioje gaminamos virtos, rūkytos, pusiau rūkytos dešros bei dešrelės ir kiti mėsos gaminiai. Visi jie pažymėti prekės prekiniu ženklu “Klaipėdos mėsinė”.

Po gamyklos rekonstrukcijos, kuri baigta 2008 metų rudenį, per parą gali būti pagaminama iki 30 tonų mėsos gaminių. Plėtros metu bendrovė įsigijo technologijos požiūriu naujausią virtų dešrų ir dešrelių gamybos liniją, sudėties analizatorių, gaminių ir dešrų pjaustymo įrangą.

Taip pat tobulinamos ir gaminių pakuotės.

“Klaipėdos mėsinė” užsiima ir skerdenų bei išpjaustytos mėsos prekyba Lietuvoje ir užsienyje.
Savo produkciją “Klaipėdos mėsinė” parduoda didžiausiems prekybos tinklams: Iki, Maxima, Norfa, Rimi, Aibė ir kitiems.

“Klaipėdos mėsinė” pirmoji Lietuvoje 1998 metais įdiegė kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2001 mėsos ir mėsos gaminių prekybos bei gamybos srityje.

2001 metais “Klaipėdos mėsinė” viena pirmųjų Baltijos šalyse gavo Europos Sąjungos veterinarijos sertifikatą, kuris suteikia teisę tiekti skerdeną, šviežią mėsą ir mėsos gaminius į kitas Europos Sąjungos šalis. Taip pat įmonė turi leidimą tiekti produkciją Rusijos rinkai.

 

Klaipėdos mėsinė, UAB kontaktai

Įmonės kodas: 177066932

Centrinė būstinė: Šilgaliai, LT-99307 Pagėgiai

Tinklapis: http://www.mesine.eu


Įmonėje dirba 111 darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas (bruto): 1,306 Eur.

Pardavimo pajamos: 16,924,768 Eur.

Pelnas: -91,557 Eur.

 

Raktažodžiai:

mėsos pramonė, mėsinė, mėsos gaminiai


Essager Aux Bluetooth adapteris automobiliui

Kaina tik €9,99

Klausykis muzikos automobilyje tiesiai iš savo telefono per Bluetooth! Lengvai prijungiamas bet kuriame automobilyje su AUX jungtimi.

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?

Ieškai pigių skrydžių bilietų iš Vilniaus?